Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miből érezhetem ha egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből érezhetem ha egy meleg fiú többet érez irántam mint barátság?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert heterónak gondol, néha úgy érzem mintha többet akarna, aztán megint haverkodik. Emiatt nem vagyok biztos benne.
2019. okt. 26. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod róla, hogy meleg és te akarsz is tőle többet sima haverkodásnál, akkor mondd meg neki, hogy téged is érdekelnek a fiúk. simán meg tudnátok beszélni a dolgot, mint így feltételzgetések alapján vagy lesz vagy nem lesz valami
2019. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Ha meg fogja a répád.
2019. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az. Ilyeneket csinált már, hogy megölelt, volt hogy simogatta a kezemet, amikor gondjaim voltak. Ez ilyen időszakos nála mert amikor ezeket csinálja utána komoly lesz, meg valamikor eltűnik pár napra, máskor meg keres. Amikor az exbarátnőm kiakart velem békülni együtt mentünk a buliba, és otthagyott. Nem akartam kibékülni vele mert akkor már ő érdekelt, akkor azt éreztem, hogy mérges rám.
2019. okt. 26. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
10%
Ha engeded neki hogy leszopjon akkor te leszel a meleg. Nem az a meleg aki csinálja hanem az aki hagyja!
2019. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!