Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szívügyek, tudnátok segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MrAlkaloida kérdése:

Szívügyek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Próbálom rövidre fogni a sztorit.


Még régről ismerek egy pasit, mert mindketten ugyanabban a Kisalföldi kis városban élünk, ahol kb mindenki ismer mindenkit, de még csak idén év elején tudtuk meg egymásról, hogy biszexek vagyunk és eléggé be is jövünk egymásnak.

Itt amúgy meglepően sok a meleg/bi, csodálom, hogy eddig nem tudtuk ezt egymásról.


Én 32, ő pedig 60 éves, mindketten párkapcsolatban élünk.


Elkezdtünk találkozgatni, összejárunk hetente többször is amikor csak el tudunk szabadulni itthonról. Minden nap beszélünk online vagy telón. Eddig még egy nap se telt el úgy, hogy ne írt volna. Látom, hogy érdeklem őt nagyon.


Hogy őszinte legyek rohadtul szerelmes lettem belé, amit már el is mondtam neki és szerintem ő is tényleg többet érez irántam, mint puszta szexpartner. Nagyon csapja nekem a szelet, udvarol, ami elég jól esik, imponáló.


De mintha valami nem stimmelne:


Sokszor hangoztatja, hogy szeret, milyen jó lenne együtt élni, felvállalni magunkat és tojni mindenre és mindenkire, de személyesen soha nem mer ilyenről beszélni velem, csak írásban.


Arra gondoltam, hogy talán gátlásos, de azért 4 hónap után már ez egy kicsit furcsa lenne.


Mintha írásban jobban ki merné mondani az érzéseit, személyesen pedig nem annyira.


Az is furcsa egy kicsit, hogy már a második találkozás után olyanokat írt nekem, hogy csak pirult a fejem. Kicsit túl gyorsnak tűnik a tempó.

Sokszor veszem észre, hogy vannak apróbb füllentései, mintha egy kicsit ki ismerhetetlen lenne.


Szerintetek ennek mi lehet az oka? Tényleg szeret és csak félénk, vagy csak szédít?


Ne értsétek félre, nem vagyok egy nyavajgó ember, csak ő egy annyira csodálatos személy, sose éreztem ilyet még senki iránt és tudjátok, hogy szól a mondás: túl szép, hogy igaz legyen.


Azt is tudom, hogy így senki se tudja megmondani mi lehet, de valami tanács jól jönne.


2020. ápr. 11. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
60 évesen nem fogja felborítani az eddigi életét, ebben biztos lehetsz. Virtuálisan elmegy, ameddig csak lehet, de élőben nem lesz semmi, max. 1-2 alkalmi szex.
2020. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1 válasz, úgy igaz
2020. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Tehát szex nem volt?
2020. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Dehogynem, majdnem minden találkozásnál van szex.
2020. ápr. 11. 18:16
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Mondani egyszerűbb mint csinálni. Ha nincs kellő anyagi háttér, stb akkor nem fog lépni. Viszont akkor fogadd el szexhaverságnak. Az is lehet jó. Mellette meg keress...
2020. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért el tudom képzelni, hogy az asszony mit szólna, hogy egy 60 éves férfivel kavarsz.:D Szegény..
2020. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy miattad borítana.Volt egy kollégám, 54 éves ő egy 22 éves vőlegény sráccal kavart, illetve szédítette, és saját elmondása szerint " töltőállomásnak" becézte.

Hidd el, bármilyen csodás egy idős ember, legtöbbje csak szórakozik a fiatallal. Unja az asszony ráncait, megy a ropogós fiatalra. Ne várj sokat, és legyél készen arra, hogy egy nap majd nem fog keresni.

De én is a párodat sajnálom,nem érdemli ezt. De az öreg párja sem !


De Ti tudjátok, ha lehet így titokban összejárni és megvan az összhang, a szimpátia, akkor csináljátok.Ezt senki nem tilthatja meg, vagy szólhat le ezért. Itt főleg lelki kockázata van, amikor az 54 éves kollégám a családi és egyéb image miatt "dobta" a 22 évest, az szegény öngyilkos akart lenni, szerencsére nem tette meg.

2020. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak nagyon igaza van, még ha rossz is ezzel szembesülni.

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt.

2020. ápr. 11. 19:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár szerintem az élettársuknak joguk lenne beleszólni. Vagy legalább is tudni róla és eldönteni, hogy mit kezdenek a helyzettel. Akit szeretsz, annak nem hazudsz. Egyszerűen csak nem értem, hogy egy öregember hogy tud így megbolondítani. 32 éves vagy, már nem tini. A feleségével is így bánik, szép dolog gondolom több évtized után, téged meg bolondít és csak arra használ.
2020. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!