Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mas is szereti, ha megalazoan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is szereti, ha megalazoan beszelnek vele (bdsm)?

Figyelt kérdés
Engem nagyon beindit, ha valaki megalazoan es lekezeloen beszel velem. Legyen az fiu vagy lany. Titeket is? Illetve akik szeretnek a masik oldalon lenni: ti miket mondtok a szubnak? 20/F
2020. ápr. 11. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen engem is.

L

2020. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a szubtól és a helyzettől függ, kreatív vagyok.


Engem a mocskos beszéd izgat, a konkrét degradálás annyira nem. Úgy értem, hogy a "kur va" számomra inkább dicséret, mintsem pejoratív jelző:) kb azt jelenti, őrülten kívánlak, és szét foglak szedni.. megcsinállak.. nagyon. :-)


F (vannak szubjaim, jelenleg ezen az oldalon nem ismerkedek)

2020. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ milyen a sub személyisége, testi tulajdonságai

A sunnyogó, hazudozó, gyáva fiúkat a legjobb alázni.

2020. ápr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, bizonyos DS kapcsolatokhoz, együttlétekhez szinte "kötelezően" hozzátartozik. Ez is része a "technikáknak" a megfelelő viszony, "érzet" kialakításának.
2020. ápr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor verd ki előttem egy tányérra. Tedd le a földre és nyald ki belőle, közben nyűszítve könyörögj hogy dugjam meg a hitvány seggedet.
2020. ápr. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok és engem az izgat ha a másik szolgál és használható :)
2020. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiatal srácokat szeretek használni és alázni :)
2020. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt imádnám nagyon ha ki lennék kötözve és közben szóban porig aláznának, pl hogy milyen szánalmasan nézek ki ahogy próbálok szerencsétlenül rángatózni de mozdulni is alig bírok :D

26/f

2020. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alapból mindkét oldalon szeretek lenni. Ha én vagyok a sub, a megalázás egyáltalán nem vonzz.

Ha én vagyok a dom... Abban az esetben igazából attól függ mik a sub határai, tehát mi az ami még a sexy és nem a tahó kategória, illetve persze a sub karakterétől.

2020. ápr. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!