Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tini csajok mégis mit...

A tini csajok mégis mit érezenk, amikor egy náluk bepróbálkozó fiúval úgy beszélnek, mint a kutyával, megalázóan, lekezelően, ezeknek a lányoknak semmi bűntudata, lelke nincsen, miért ilyen kegyetlenek?

Figyelt kérdés
Még, hogy an ői nem az érzelmesebb, mi fiúk sokkal inkább vagyunk érző szívvel, lélekkel megláldva szerintem, csak muszáj erősnek mutatni magunkat, mert különben gyenge, lúzernek néznének minket. Hihetetlenül kiábrándító, ahogy sok lány beszél egy fiúval, aki leszólítja őket és szeretne ismerkedni velük, de neten még inkább és gyakrabban bunkóznak, főleg facebook-on. Nem értem miért jó ez, nálam is szoktak lányok próbálkozné és még, ha nem is tetszik nekem a lány, akkor sem tudnék úgy beszéln
2013. aug. 12. 00:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

haggyuk már abba ezt a lány gyülőlő kérdéseket. Nincs egy órája, hogy feljöttem de ez már a 4ik...

Szánalmasak vagytok mindannyian. Ti b*sztátok el a felettük lévö generácio, mert ti nem tudtátok megnevelni akkor meg mi a francért sír a szátok? Érdekes és pont lesz*rom az ilyen kis p*csákat és találok magamnak millió normálisat.

2013. aug. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
szerintem az ilyennek fültől fülig kellene vágni a torkát, mert ezeknek a kölyke is olyan lesz mint ő és abba belegondolni se merek
2013. aug. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kétoldalú, ha a fiúk nem futnának az ilyenek után, kicsit visszábbvennének. Észre kellene venni a rendes, normális lányokat is!
2013. aug. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Hihetetlenül kiábrándító, ahogy sok lány beszél egy fiúval, aki leszólítja őket és szeretne ismerkedni velük, de neten még inkább és gyakrabban bunkóznak, főleg facebook-on."


Utálatos szokás az biztos, de épp az ilyenek válogathatnak a pasik között, ez csak adja a lovat alájuk! :(

2013. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ma 00:19

itt a pont...

amilyen a kereslet olyan a kínálat....

2013. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk kell az erősebbnek lenni, ezért nem lehetünk gyengék. Amúgy viszont egyet értek veled. Például: Miért kell ezt olvasnom életem szerelmétől?: "nem igazán érdekel csak kivi vok xd" Mondta ezt akkor, mikor kérte, hogy mondjam ki, mit érzek.
2013. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Erről beszélek, sajnos ha a normális lányokat észre se veszik, vagy csak kihasználják, elhagyják, akkor még a normálisabbjai is ilyenek lesznek előbb-utóbb. :S
2013. aug. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem csak a lányok csinálják ezt. Nem baj ha bánt valamilyen viselkedési probléma és kiírrod, de ez tényleg fiúkra is jellemző.

Akikről te írsz, azok többségében népszerű/csinos emberek és sokan próbálkozhatnak náluk, ''megengedhetik'' maguknak, hogy válogassanak:D

2013. aug. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

csoportosan támadnak a fiúkák


A FACEBOOK NEM TÁRSKERESŐ!!!

2013. aug. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6. Ez azért van sajnos, mert ha egy lány nem ilyen távolságtartó, felszínes, aki nem veszi komolyan a fiút, akkor a fiú a legtöbb esetben csak kihasználja és elkezd egy másik után futni, aki szintén nem veszi komolyan.
2013. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!