KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » BiszexualitĂĄs » Mit tegyek ha heteroromantikus...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha heteroromantikus, de homoszexuális vagyok? 🙁19/f

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve,eddig azt hittem elnyomom a meleg vågyaim,de miutån próbåltam magamratuszkolni,hogy csak elnyomom,többszörösen is kiråz a hideg, ha egy férfi puszilgat,ölelget,råkellett jönnöm,hogy csak arra a bizonyos dologra keltik fel a figyelmem(de arra nagyon)utåna nem érdekelnek.

LĂĄnyokkal meg pont fordĂ­tva szexuĂĄlisan abszolĂșt nem Ă©rdekelnek,viszont a szerelem,hosszĂș ĂłrĂĄkon ĂĄt csĂłkolĂłzĂĄs,összebĂșjĂĄs,ölelkezĂ©st imĂĄdom,akĂĄr egyĂŒttĂ©lĂ©s bĂĄrmi,csak nem megy a szex,Ă­gy kapcsolatban szinte egyik fĂ©l sem megfelelƑ nekem🙁

Aszex lĂĄny stb szinte lehetetlen talĂĄlni

Valami ötlet hogy billenjek akår valamelyik nem felé jobban?



2020. ĂĄpr. 20. 23:16
 1/7 anonim ***** vĂĄlasza:
53%
Mit szĂłlnĂĄl egy shemalehez? LĂĄny kĂŒlsƑ, de farka van!
2020. ĂĄpr. 21. 00:06
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/7 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Egy pasi legyen fĂ©rfias,egy nƑ pedig nƑies,engem nem Ă©ppen mozgat meg egyik “keresztezƑdĂ©s” sem.

Sem a fiĂșs lĂĄnyok,sem a lĂĄnyos fiĂșk,pont ez a bajom😕

2020. ĂĄpr. 21. 00:38
 3/7 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Szegénykém.

Ez tĂ©nyleg szĂ­vĂĄs. De hĂĄtha sikerĂŒl egyszer megtalĂĄlni valakiben az Igazit. Úgy igazĂĄn, mindenestĂŒl.

2020. ĂĄpr. 21. 02:19
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/7 anonim ***** vĂĄlasza:
32%

Ilyen nem létezik,hogy heteroromantikus.


Vagy meleg vagy,aki mĂ©g nem fogadta el magĂĄt teljesen,vagy biszexuĂĄlis,akinek a pasik csak tĂĄrgynak kellenek,a nƑk meg kirakatfelesĂ©gnek.

2020. ĂĄpr. 21. 07:02
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/7 LacĂĄs1976 ***** vĂĄlasza:
91%

HĂĄt ez nem egyszerƱ. Egy olyan tĂĄrs kell neked aki elfogadja hogy fiukkal csinĂĄlod Ă©s nem igĂ©nyli veled a szexet. Mondjuk egy leszbi csaj aki szintugy hetetĂł romantikus mint te de szexuĂĄlisan a nƑkhöz vonzĂłdik. De ilyet talĂĄlni.....

Én meleg vagyok Ă©s homo romantikus....

2020. ĂĄpr. 21. 07:47
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/7 anonim ***** vĂĄlasza:
64%

A #4-es vålaszolót ignoråld kérlek, igenis nagy dolog, hogy te fel tudtad ismerni magad és el tudtad fogadni így.

Esetleg nyitott kapcsolat? Tudom sokan nem dĂ­jazzĂĄk, de szerintem ilyen helyzetben kölcsönösen kellene nĂ©zni Ă©s tisztelni egymĂĄs igĂ©nyeit a pĂĄroddal. De az Ƒszinte szerelem köztetek lesz.

Esetleg mĂ©g egy aszex lĂĄnyt, vagy egy homoszexuĂĄlis heteroromantikus lĂĄnyt kellene keresned, csak hĂĄt ez se tĂșl könnyƱ.

Nem tudom, hogy a transznemƱ emberekkel, hogy ĂĄllsz, de akĂĄr egy transznƑvel (mtf) is kiprĂłbĂĄlhatnĂĄd, bĂĄr ugye ehhez az kell, hogy ne essen ĂĄt a nemiszerv ĂĄtalakĂ­tĂł mƱtĂ©ten, amirƑl te nem beszĂ©lheted le csak magad miatt, tiszteletben kell tartani azt, hogy Ƒ, hogy Ă©rzi jĂłl magĂĄt.

Nekem ennyi megoldĂĄsi lehetƑsĂ©g jutott az eszembe, sok sikert a tovĂĄbbiakban, remĂ©lem sikerĂŒl megtalĂĄlnod az Igazit!

2020. ĂĄpr. 22. 10:48
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/7 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Na az egyik resze ram is igaz... imadom az olelkezesz, bujast stb. Viszont a szexualis dolgoktol kiraz a hideg. Meg soha senki sem tetszett meg ugy igazan. De lannyal sem tudnam elkepzelni a szexet. :( szoval igy kb eselytelen hogy legyen egy hosszutavu kapcsolatom
2020. mĂĄj. 13. 00:21
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!