Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha heteroromantikus homoszexua...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha heteroromantikus homoszexualis (enyhen bi) vagyok melyik “gatat” lenne erdemes feszegetni, hogy normalis parkapcsolatom lehessen? 19/f

Figyelt kérdés

Romantika teren (csok,egyuttalvas,kozos filmezes)csak lanyok jonnek be fiukkal abszolut nem,sot majdnem hogy taszit,a szex fiukkal indit be lanyokkal kevesbe de erdekel azert.

A kerdesem az ha parkapcsolatot szeretnek melyik “oldalt lenne erdemes elnyomni magamban?Valahogy megprobalni tultenni magam es lesmarolni egy sracot,vagy megprobalni lefekudni egy lannyal?



2019. dec. 5. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem komoly kétségeim vannak hogy valóban létezik ez a szétválasztás és nem csak egy új hóbort.

Szerintem homoszexuális vagy ahogy írtad csak még nem találtál olyan fiút akibe szerelmes tudnál lenni. A csók meg ezek pedig azért taszítanak mert még benned vannak a társadalom okozta gátlasok/önutálat.

Amiket leírtál a heteroromantikus alatt: egyszerűen szoros barátságok, jobban kijössz a lányokkal alapvetően mint a fiúkkal. A csók pedig még elmegy, hisz nem undorítanak a lányok de gondolom vágy az nincs benne.

Lehet le leszek pontozva én már csak ilyen maradi simán b*zi vagyok.

De ha akarod próbálj meg lefeküdni lánnyal (csak ne hülyítsd hanem mondd el neki h mi a szitu) max kiderül hogy bi vagy.

2019. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem. Az nem taszít, hogy valaki segglyukába betolod a farkad vagy fordítva, de az, hogy csókolózz vagy megölelj egy másik pasit már igen... wtf?
2019. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 lehet valoban az elnyomas miatt erzem igy,de a fiukkal valo szex latvanya elegge bejon de nem tudnam megtenni...

#2a passziv szerep erdekelne de az a “baj” hogy az sem allandoan,szoval nem tudnek heti tobbszor lefekudni igy sraccal,meg amit irtal is nem tudnam betenni egy srac fenekebe(lanyeba sem),viszont a p.nci vonzobb mint egy fenek szamomra szoval elobb kezdenek vele barmit,de egy lanynak nincs f.arka ami beindit:/

2019. dec. 5. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van az elsőnek, és a legtöbb meleg így érez 18-21 éves korában.

Az egészet a társadalmi nyomás okozza, ha ez nem lenne a lányok teljesen hidegen hagynának.

Ha úgy érzed szerintem is próbáld ki lánnyal, hamarabb át mész ezen az állapoton és nyugodtan ismerkedsz fiúkkal, mindenképp itt fogsz kikötni, mert hosszú távon azt fogod választani aki szexuálisan felizgat, és az érzéseid is arra fognak terelődni.

2019. dec. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Ne nyomd el,egyiket sem. A biszexualítás jó dolog.

Többet élhetsz meg mint bárki.

2019. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!