Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csatlakoztatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csatlakoztatok már olyan párhoz ahol mind 2 fél örömére ment az együttlét?

Figyelt kérdés
Ha igen hol bukkantatok egymásra? Megbántad végül? Mennyire könnyű ilyet összehozni?

2020. máj. 4. 01:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak a csaj örömére.

Jó azért mi is qurva boldogok voltunk, 😀de csak heteroszexuális vonalon.

F

2020. máj. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Többször is, de mindig hetero alapon. Ha erre vágysz a legegyszerűbb swingerbe menned és ott előtte tisztázni a játékszabályokat (a Paradise-be menj, ott tolerálják a ffi biszexet zárt ajtók mögött).
2020. máj. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nyelvizsgára készülve tanárhoz jártam ahol napról napra téma volt, hogy milyen jóképű srác vagyok. aztán mikor kiderült, hogy nincs barátnőm felgyorsultak az események és azon vettem észre magam, hogy alig vártam az órák végét! Egész nyáron a párhoz jártam mindenki örömére, mindent tőlük tanultam meg, örök emlék marad!
2020. máj. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem feltétel a biszex csak lehetőség

Swingerbe nem igazán szeretnék menni inkább valakit megismerni és utána vele tartani a kapcsolatot

2020. máj. 4. 03:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen 1 fesztiválon, az erdőben.
2020. máj. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3 hova jártál tanárhoz? Privátban nem haragszom, ha megírod 😂
2020. máj. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen.Ezt nem lehet meg bánni.Tényleg nehéz összehozni.

Azért két havonta sikerül.

2020. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a párommal az Eropolis.hu-n szoktunk szoktunk többnyire aktív biszex srácokat keresni mindhármónk örömére.Bár 50-en felül vagyunk mégis többnyire fiatal fiúk jelentkeztek.Akkor még Pesten laktunk,napi szinten összehoztuk,de elköltöztünk vidékre és itt egy ismerőst sikerült belevonni a játékainkba.
2020. máj. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Amandine válasza:
Mi csináltuk, 2 lány 1 fiú felállással. Imádtuk :)
2020. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!