Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért lehet az, hogy tök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy tök sármos, heterónak tűnő férfiak is megnéznek engem?

Figyelt kérdés

Én biszex srác vagyok, nagyon szeretem a lányokat de a férfiakat sem vetem meg. Sőt mostanában épp azt az időszakomat élem, amikor inkább fiúk felé kacsintgatok, mert a lányokból kicsit sok volt.

Nagyon megnézem a fiúkat az utcán vagy ahol épp vagyok, de nagyon figyelek rá, hogy ő ne vegye észre, hogy stírölöm. Ilyenkor megnézem a felsőtestét, az arcát és a lábait, mert lábfétises vagyok. Plusz nagyon szeretem, ha a fiú jó izmos.


Vannak viszont kivételek, amikor ülök például a buszmegállóban és jön a járdán a fickó bicajjal, és olyankor összenézünk, hosszan és ő is megnéz engem.


Ez csak azért furcsa, mert amúgy nagyrészt mind heterónak néznek ki. Rólam sem mondja meg senki még az ismerőseim közül sem, hogy biszex vagyok. Az összes lánybarátom oda van értem, mert szerintük nagyon jól nézek ki, meg milyen helyes vagyok, de én elvből nem teszek tönkre egy barátságot szerelem miatt.


Szóval olyan meleg, biszex vagy heteró srácok véleménye érdekel, akik tapasztalnak hasonlót. Mert amúgy én csak olyan fiúkat nézek meg, akik bejönnek nekem.


PRIVÁT ÜZENETET NEM KÉREK!


20/F



2020. máj. 26. 22:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Valóban ez a tapasztalat! Olyan emberekről derül ki, hogy meleg vagy biszex, akikről soha senki nem gondolta volna. Lásd, például én.
2020. máj. 27. 12:02
 12/14 anonim ***** válasza:

"És hogy én mondom-e meg, hogy ki hogy nézzen ki? Nos, IGEN! Mert egy az, hogy megtehetem, kettő, nos... öm... megtehetem! Plusz igazam van. Ráadásul hagy döntsem már el, hogy hogy nézzen ki a srác, akinek esélye van nálam. Nagyon válogatós vagyok. Ez nem sok melegről és biszexről mondható el, mert nagyon soknak mindegy csak kolbi legyen."


Nyilván, azt te döntöd el, hogy ki tetszik neked, de ez az írás eléggé nagyképű. Őket is el kell fogadni, nem lehet mindenki szép vagy férfias. És igaz, hogy nagyon sokan lejjebb adják, de nagyon sokan vannak, akik válogatósak. Pl én.. Mondjuk testben nem annyira, csak kövér és gebe ne legyen, de nem árt, ha jóképű valamennyire. Az a baj, hogy lehetsz te nagyon szép, de ez a stílus nagyon nem szimpatikus.

2020. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyek, nem is szeretnék neked szimpatikus lenni. Meg ezen az oldalon senki másnak sem. Nem a kedvességemről és a toleranciámról vagyok híres, hanem a végtelen önteltségemről és arról, hogy rengetegen utálnak engem a stílusom miatt. Akik valójában nem is utálók, hanem irigyek :DDD Így van jól...


Valóban nem nézhet ki mindenki jól, de épp ezért egy nulla az emberem. Hát nekem se a kövérek sem a gebék nem jönnek be! Legyen jó izmos, szép testű és ez a lényeg. A belső meg úgyis eldönti majd, hogy megtart vagy csak alkalmi dolog lesz belőle.


Szóval, ha nem tetszik a stílusom, akkor szia! Lehet lapozni. :))

2020. máj. 27. 18:51
 14/14 anonim ***** válasza:

Mindenkinek lehet igénye, de azt tartsd szem előtt, hogy az illetőnek is lesz.

Szerintem mi melegek sokkal nagyobb arányban felismerjük a melegeket, akár pillantásból, kézmozdulatból, mint a biszexek, még ha heteros is az illető.

Mivel mi a saját gesztusainkat, mozdulatainkat, elrejtve a másságunkat, tudjuk az apró akár akaratlan jeleket is, amiket felfedezünk a másikban.

A biszexeknek nincs akkora tapasztalata e téren felkészülni.

2020. máj. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!