Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Milyen fajta "udvarlás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen fajta "udvarlás" jön be nektek egy szórakozóhelyen akár?

Figyelt kérdés

Szöveg ,tánc vagy akár simogatás, hogyan? Menni szeretnék egy barátommal

Olyasmi helyre ahol ismerkedhetnék.



2020. jan. 22. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Leginkább semmilyen közeledés. Nem buliban keresek párt.

A simizést 100%-osan felejsd el. Senki se szereti ha idegen taperolja!

2020. jan. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Szóval azt várod, hogy mondjunk neked egy varázsmondatot amit elmondasz és akbradabra minden nőről azonnal lehullik a bugyi? Rossz hírem van - nincs ilyen varázsmondat ami minden nőnek bejön.

E helyett: vedd fel a szemkontaktust, mosolyogj, köszönj, szólítsd meg, mondj valami helyzethez, szituációhoz illőt s kezdj el vele beszélgetni. Iszogass vele, ismerd meg, vagy elmész táncolni vele ha úgy adódik - ahogy a helyzet hozza.

Ha már bukik a story az elejénél - nem veszi fel a szemkontaktust, vagy nem köszön vissza, vagy nem válaszol semmit leráz - na bumm, akkor mész a következő csajhoz, előbb-utóbb csak lesz amelyikkel tudsz dumálni.

2020. jan. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Jesszus, milyen szent itt mindenki. Kövezzetek meg de én akárhányszor elmegyek egy szórakozóhelyre, mindenhol azt látom hogy a kiscsajok eleve csatak részegek, de úgy teszik magukat hogy az valami fenomenális :D

Úgyhogy szerintem csak meg kell találni a megfelelő csajszit és kipuhatolni a határokat. Amik amúgy lehet nincsenek. Egyszer leültem nézelődni egy ilyen szórakozóhelyen amíg vártam a barinőm és konkrétan az egyik lánynak könyékig volt a bugyijában a fiú, a tánctér közepén :DDDD

2020. jan. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában nekem a szemüvegemre szoktak pozitív/vicces megjegyzést tenni és így elegyedünk szóba,4 év alatt mondjuk egy ilyen beszélgetésből lett egy komoly kapcsolatom (sajnos vége lett már). Sokkal jobb,ha valami ilyen vicces dologgal vagy valami rám jellemző dologgal jönnek oda, mint aki odajön hogy fuuuu táncoljunk vagy fuuu igyunk stb..
2020. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szemezgetsz valakivel, aztán mosolyogsz, odamész, már alapból beszélgetni fogtok, és ebből azonnal leszűri, hogy akarsz valamit. Szerintem a kedves mosolygás, a pillantás, mozdulatok azok, amik el tudják egy ember szándékait árulni. Onnan pedig valóban igaz, hogy jobb a hangulat, azaz oldódékonyabb mindkét ember, ha nem azonnal kemény témába vágtok (mondok egy hülye példát: abortusz), hanem lazábban kezdtek beszélgetni.
2020. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Öhm... a kategóriát észrevette valaki?
2020. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!