Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki volt már hasonló helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bandi1398 kérdése:

Ki volt már hasonló helyzetben? Mit tudnátok mondani erről?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves duci srác vagyok. Egyszer már találkoztam pasival. Szeretnék újra pasival lenni de nehezen tudom rávenni magam hogy pl ma áthívjak valakit magamhoz.

2020. máj. 31. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
NEm egyszerű helyzet, sajnos legtöbb ember csak hang ember. Idővel könnyebben fog menni, ha már magadban is elfogadtad teljesen...
2020. máj. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben senki más nem tud segíteni, csak te magadon. Neked kell tudni, hogy mi gátol meg benne, és saját magadnak leküzdeni.
2020. máj. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bátorság! Vesd le a gátlásaid!
2020. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az önértékeléssel van gondod. Pontosabban, saját magad elfogadásával. Amíg nem tudod elfogadni, hogy biszex vagy, addig mindig hezitálni fogsz, hogy hívj valakit magadhoz, vagy ne.
2020. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a biszexualitás egy kamu. Aki férfiként biszexnek érzi magát az egyszerűen meleg, női biszex meg csak exhibicionista heterók.
2020. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!