Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek! Volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek! Volt már olyan, hogy egyszerre voltatok szerelmesek fiúba és lányba?

Figyelt kérdés
Szeretnék életkort és nemet is kérni és érdekelne az is, hogy lett-e valamelyikből valami.
2020. jún. 18. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt már, de nem a biszexualitás miatt, hanem mert poliamori is vagyok. De sajnos két szék között a földre estem.
2020. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ó, sajnálom :( nálam a biszexualitás magában foglalja azt is, hogy mindkét nem képviselőibe képes vagyok beleszeretni, ezért írtam így a kérdést :)
2020. jún. 19. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Képes vagyok mindkét nembe beleszeretni, ezt jeleni hogy biszexuális vagyok, de az hogy ez a szerelem egyidőben történik az nem a biszexualitásból ered, hanem a poliamoriból.

#1es voltam.

2020. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennek eddig még sosem olvastam utána, meg eddig számomra nem is volt releváns. Köszi, hogy megismertetted velem ezt a fogalmat, valószínű nálam is ez áll fenn! :)
2020. jún. 19. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen voltam szerelmes mindkét nemben még a 70-es évek vége felé. A fiúval egy évig voltunk titokban együtt de sajnos ő meghalt 😢 parhuzamosan a lánnyal viltam vele 3 évig voltunk együtt
2020. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!