Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, akik fiúkkal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik fiúkkal és lányokkal is szexelnek: vannak dolgok, amikben jellemzően a fiúk, vagy jellemzően a lányok jobbak a szexen belül?

Figyelt kérdés
Pl. a lányok általában jobban nyalnak, a fiúk általában jobban tudnak irányítani, ilyesmi... Van valami megfigyelésetek?

2020. júl. 4. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.

Sokkal nagyobb különbségek vannak az egyes személyek között, mint a nemek átlagai között.

2020. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nők gyengédebbek, és náluk nem kérdés a viszonzás.

Nem azt mondom, hogy minden pasi csak azt akarja, hogy neki jó legyen, de ha csajjal vagyok, fix az orgazmus.

Egy csaj egyszer fél óráig dolgozott rajtam, hogy elélvezzek, és nem azért mert nehezen mentem el, hanem mert élvezte, hogy majdnem a csúcson vagyok, aztán hagyott kicsit lenyugodni ( máshol játszott ), és kezdte megint. Pedig akkor már régen kielégítettem.

Egy pasinál ez nem így működik.

2020. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!