Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tini korban gyakori az , hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini korban gyakori az , hogy valaki biszex vagy a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés
Jelenleg tini korban élem a mindennapjaim és azt vettem észre, higy a fiuk is vonzanak NÉHA , de akkor is csak ugy h talán kipróbálnám velük és többnyire a lányok vonzanak ez tini korban megszokott? Biszex maradok? Kinőhetem még ?Fordulhat ez rosszabra pl meleg leszek? Normális válszokat várok

2020. júl. 17. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ritka, nem fogod kinőni
2020. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Manapság egyre gyakoribb.
2020. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És fordulhat rosszabra pl hogy meleg leszek? Vagy ez akkor igy marad?
2020. júl. 17. 10:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglátsz egy meztelen nőt és egy meztelen férfit 1-10-ig melyik mennyire indít be?
2020. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyan ez van.Annyi a különbség hogy én lány vagyok.Én biszex lettem😇És eléggé fiatal vagyok még,de kétlem hogy ki fogom nőni..
2020. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
#2 igen sajnos így van, elég szomorú
2020. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod kinőni, és nem, nem fogsz tudni a szexuális beállítottságodon változtatni. Amit tehetsz, hogy elfogadod magad és megéled a vágyaid.
2020. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki azt állítja, hogy változik, de nem valószínű, hogy változni is fog. Rajtad múlik, hogy megéled-e. Nem kötelező, a te döntésed. Ha a nők jobban vonzanak szexuálisan, akkor nem valószínű, hogy meleg leszel.
2020. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 manly ***** válasza:
4%
Tini korban előfordul, de jobb esetben ezt kinövi az illető. Ha nem múlik el akkor az már ferde hajlam.
2020. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak fellángolás, de lehet, hogy előszél.

Egy biztos NE folytsd el magad. Ha biszex vagy az vagy, ha meleg az.

Te pont így leszel önmagad. Ha meg elfojtod, akkor életed végéig boldogtalan leszel.

2020. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!