Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik erre valami magyarázat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik erre valami magyarázat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Biszexuális huszonéves nő vagyok. Van egy nő, aki nagyon megtetszett. Kettő dolgot viszont nem tudok megmagyarázni magamnak. Az egyik az, hogy szinte nem is ismerem, csak hivatalos dolgokból váltottunk néhány szót személyesen is és közösségi oldalon is. A másik az, hogy nem is az esetem. KB 3 hete azt sem tudtam, hogy létezik most pedig odáig vagyok érte.. Ilyesmi velem ezidáig nem történt, ezért érthetetlenül állok a dolgok előtt, hogy mégis mi a franc van Velem. Megjegyezném még, hogy volt kapcsolatom férfival és nővel is egyaránt, de ilyesmi velem még nem történt.

Most mégis mi ütött belém? Folyamatosan rá gondolok, de nem tudok elképzelni semmi konkrét, komoly akár nem komoly dolgot vele, de mégsem tudom ki verni a fejemből.

Sajnálom, ha zavarosra és hosszúra sikerült, bízom benne, hogy valaki élt már át ilyesmit és megosztaná, hogy mi is ez valójában. Kérem, aki érdemben nem tud vagy nem akar válaszolni , ne fecsérelje rám az idejét. Előre is köszönöm szépen, Szép napot nektek.



2020. okt. 2. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen, amikor működik a kémia. Szerintem :) Hajrá!

N

2020. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincsen magyarázat. Ez, ahogy az első válaszoló is írja, szimpla kémia.

Én (bár hetero vagyok), világ életemben alacsony és köpcös srácokkal jártam. Sosem kedveltem a magas, vékony férfiakat. A hosszú hajú férfiakat meg egyenesen utáltam.

És egy napon besétált a munkahelyemre az a bizonyos srác, aki magas volt, vékony és hosszú hajú. Rendkívül ellenszenvesnek találtam, de másnap már nem is tudtam másra gondolni, csak rá.

Vannak ilyenek. Ne állj ellen az érzésnek.

2020. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen csajok, ment a pipa. :)
2020. okt. 2. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az előzőek is írták. Ez a kémia, vagy úgy is szokták mondani, hogy megvan a szikra közöttetek. Vagy legalább is neked megvan a szikra ő iránta. Vinni kellene ezt tovább, de sajnos ha ö nem biszex, vagy esetleg nem leszbi, akkor sajnos nincs túl sok esélyed.

Célzásokat lehet tenni,mert nagyon sok nőben benne van a saját nemük iránti hajlam, csak sokan ezt egy életen keresztül elnyomják magukban. Főleg ha házasságban él az illető.

2020. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!