Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúktól kérdem közös tusolóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúktól kérdem közös tusolóban meztelenül tusolsz le vagy inkább fürdőgatyában?

Figyelt kérdés
Jártál már úgy hogy elkezdett kicsit merevedni és nagyobb lett? Ilyenkor úgy tettél mintha mi sem történt volna vagy elfordultsz és törölköző a derekad köré?

2020. okt. 7. 14:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%
Uszodában járok, változó, van, hogy teljesen pucéran zuhanyzok, máskor csak kicsit tolom le a gatyát. Picit duzzad, de nem áll fel teljesen.
2020. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
100%
igen
2020. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
91%

Nekem szinte mindig feláll. (Nem másra, csak attól, hogy látnak meztelenül.)

Nem takargatom.

2020. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
90%
Meztelenül és mindig feláll.Igyekszem takarni persze,de nem mindig sikerül.Az a baj,hogy engem izgat kinek milyen a farka..
2020. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
90%
Mindig meztelenül. Legtöbbször merevedik is, esete válogatja, hogy csak félig-meddig, vagy teljesen. Ha úgy ítélem meg, hogy zavar másokat, akkor a fal felé fordulok, ha úgy érzem hogy senkit se zavar akkor nem foglalkozok vele. Szégyellni nem szégyellem.
2020. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
100%

Csak is meztelenül.

Egy fiúnak a másik előtt semmi szégyellni valója nincsen.

2020. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
84%
Álló farokkal és meztelenül.
2020. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
88%
Mindig meztelenül zuhanyzom, az is előfordult jó párszor, hogy kissé megduzzadt a melegvíz simogató hatására, meg persze olyan is megesik néha, hogy feláll. Ha csak duzzadni kezd és nagyobb lesz, azért még nem fordulok el, de az már más, ha teljesen merev. Utóbb esetben attól függően takarom vagy nem, hogy kik vannak még ott, és hogyan reagálják le.
2020. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, lehet én járok rossz helyre, itt saját bevallása szerint mindenki olyan nyugodtan zuhanyzik akár álló farokkal, az uszodába meg farkat se lehet kb látni, mert majd mindenki úgy takargatja magát 😂
2020. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
82%

Meztelenül zuhanyzom. Azért zuhanyzó. Felállni csak úszóedzés vagy kondizás után szokott, de csak adrenalin meg tesztoszteron miatt. Nem törődök vele, lelohad egy perc alatt. Aki bámulja, hát bámulja, nyilván okkal teszi. Én meg nem bámulok senkit, mert nem ismerkedni járok oda.

Öltözőben sem szégyellősködöm.

2020. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!