Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúktól kérdem közös tusolóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúktól kérdem közös tusolóban meztelenül tusolsz le vagy inkább fürdőgatyában?

Figyelt kérdés
Jártál már úgy hogy elkezdett kicsit merevedni és nagyobb lett? Ilyenkor úgy tettél mintha mi sem történt volna vagy elfordultsz és törölköző a derekad köré?

2020. okt. 7. 14:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell takargatni, ha áll valakinek?

Ugyan úgy természetes az is, mint a teljes meztelenség.

2020. dec. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
100%
mindig meztelenül, és nem egy srácot láttam, már akinek felállt de tett rá magasról ...
2020. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Itt mindenki azt írja tele van a tusoló meg öltöző merev péniszekkel :DD Én eddig egyet sem láttam, mindenkinek totál lankadt. Velem egyszer esett meg elkezdett nagyon picit nagyobbb lenni, akkor elfordultam és törölközővel a derakam körül mentem ki a szekrényhez. Másnak sosem láttam még, hogy kezdett volna merevedni vagy akár félmerevvé vált volna.
2020. dec. 8. 11:12
 34/68 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel a „Kit érdekel, ha áll?” hozzáÁLLással (muhaha) nekem kicsit az a bajom, hogy oké, hogy természetes dolog (meg tizenévesen mindentől is merevedésed van), de mégiscsak a szexuális izgalom jele az erekció. És a szex meg intim dolog, olyan értelemben, hogy azok intim ügye, akik részt vesznek benne. Mi köze másnak az én merev farkam látványához, vagy nekem a más erektált péniszéhez? Másrészt meg felvetődik joggal a kérdés, hogy kire izgultál fel a körülötted lévők közül? Mert, ha senkire, csak úgy merevedésed van spontán, akkor az kínos félreértésekre adhat okot. Meg ez egy Biszex kategóriás kérdés, de jó eséllyel egy csomó hetero pasi közt meredezik a dákó a tusolóban, amit azért utóbbiak nem feltétlen vesznek jól. Szerintem ezért érdemes kontrollálni az erekciót.
2020. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
100%
már aki tudja kontrollálni ... na meg tizenévesen épp ez az h kb mindenre áll, a zuhany meleg vizére főleg. szal nem nagy csoda ...
2020. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
100%

"Másrészt meg felvetődik joggal a kérdés, hogy kire izgultál fel a körülötted lévők közül?"

Én múltkor egy helyes gimis srácra, aki egyáltalán nem szégyenlősködött 😅

2020. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
25%
na szép ... nálunk egyszer volt csak ilyen, a csávónak felállt rendesen, aztán a többiek vágták ki mint macskát, aztán az se jött többet edzésre (közölték vele h vagy a lányoknál öltözik ezentúl vagy csá, de oda többet ne menjen be)
2020. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
76%

Engem nagyon felizgatnak a zuhanyzok, bar meg nem volt kalandom senkivel :)

Irjatok nyugodtan Bp33 :)

2021. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
100%
Mindig meztelenül fürdök ilyen helyen. Ha merevedik, elfordulok, ennyi. :)
2021. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
85%
Ez álom amiket leírtok, sajna a legtöbb fiatal srác szégyenlős és takargatja magát...
2021. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!