Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúktól kérdem közös tusolóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúktól kérdem közös tusolóban meztelenül tusolsz le vagy inkább fürdőgatyában?

Figyelt kérdés
Jártál már úgy hogy elkezdett kicsit merevedni és nagyobb lett? Ilyenkor úgy tettél mintha mi sem történt volna vagy elfordultsz és törölköző a derekad köré?

2020. okt. 7. 14:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
100%
Mindig meztelenül zuhanyzok:D Néha előfordul, hogy a meleg víz miatt kicsit megnő, de olyan igazi merevedésem még pusztán a zuhanyzástól nem volt. Egyébként nem szoktam takargatni magam.
2022. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
88%
Meztelen, olyankor gyakran felizgulok:)
2022. márc. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül, de merevedésem még nem volt soha.
2022. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
62%

Én fürdőgatyába zuhanyzok, és nem azért mert szégyenlős vagyok, hanem pont azért mert sokan meg meztelenül, és ha egy korombeli srácot látok meztelen tuti hogy kemény leszek tőle

azért a gatya kicsit takar rajta ilyenkor

2022. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
100%
14 éves lehettem suliba úszni jártunk öltözőbe meztelen zuhanyoztam, töbször volt olyan hogy fel állt, egészséges folyamat.
2022. márc. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
68%
meztelenül alltalaban. de volt mar hogy fürdönadragban tussoltam
2022. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
100%
Mindig meztelenül és többnyire fel is szokott állni.Egyáltalán nem zavar,nem szégyellem,természetes dolog
2022. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
88%
Én is és az unokám is mindig meztelenül zuhanyzunk. Ugyanis heti 3x megyünk uszodába, ő edzésre. Nos azt figyeltem meg, hogy az úszók és a kajakos srácok csapatban együtt zuhanyoznak , mindenki meztelen. Vannak 6-16 évesek.Néha egyik másiknak félkemény, vagy majdnem kemény, esetleg viccesen megjegyeznek valamit, de nem téma. Viszont ha jön egy-két "túrista" aki ritkán van közös fürdőben,az gatyában zuhanyzik és a függöny mögött kabinban öltözik. Az úszós srácok, meg jókat mosolyognak. "NA ennek is olyan pici, hogy takargatni kell "
2022. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül:) És felizgat ha felál közben
2022. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül és fel is szokott állni.Nem mutogatom,de volt hogy látták hogy merev,ahogy én is másokét.
2022. márc. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!