Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy férfit felizgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfit felizgat a pénisz látványa és az orális szex, de magát a férfit egyáltalán nem kívánja, attól ő még biszexuális?

Figyelt kérdés
Tehát az ölelés vagy akár a csók is rossz lenne az illetőnek egy férfivel.

2020. okt. 21. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen
2020. okt. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Ha bármi szexualitás vonzza a saját neméhez, a mai értelmezés szerint az biszex.

Persze felmerül bennem a kérdése, hogy mennyire jók ezek a kategóriák, amikor annyira különbözőek vagyunk szexuálisan is. Mint a te példád is mutatja.

2020. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem a férfiak egyáltalán nem izgatnak,viszont a nemi szerv igen.Szoktuk együtt,egymás előtt kiverni egy haverral,az nagyon izgat,viszont hozzáérni képtelen lennék.Csók,meg ölelkezés teljesen kizárt,ahogy bármiféle testi érintés. Én binek vallom magam,de csak "lightosan"
2020. okt. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megírtad ezt! Hány évesek vagytok?
2020. okt. 21. 09:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is valahogy ogy vagyok vele. Maga a pénisz néha izgat, képes vagyok rá masztizni is. Illetve mondjuk a kimondott shemale hölgyek tetszenek. Mellek mellé farok. De maga a férfi test nem igazán izgat fel. Illetve magamnak sikerül a számba lőni de nem vagyok benne biztos, hogy mást képes lennék le szopni. Inkább ezt valami fétisnek titulálnám. Egy perverzió, biszexuális hajlammal talán.
2020. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

#2-es vagyok.

F42

2020. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Az hát, mi más lenne? Csak még nem tudta magát teljesen elfogadni ezért vannak fenntartásai.
2020. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok én is.

Persze hogy biszexek vagyunk,heterokat nem izgatja!

2020. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig engem is csak a pénisz izgatott. Elég volt rágondolnom, és ágaskodni kezdett a sajátom. Maga a férfi, a férfitest semmi reakciót nem váltott ki, amíg össze nem jöttem egy régi barátommal. Sok éve vége köztünk mindennek, de ha az eszembe jut, rögtön merevedésem lesz. Másik férfi sem előtte, se azóta nem volt rám ilyen hatással.
2020. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten szeretek "pénisz témában" beszélgetni. Egymással pénisz képeket cserélgetni,még közös maszti is lehet. De magát a férfit egyáltalán nem kívánom.

18f

2020. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!