Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy férfit felizgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfit felizgat a pénisz látványa és az orális szex, de magát a férfit egyáltalán nem kívánja, attól ő még biszexuális?

Figyelt kérdés
Tehát az ölelés vagy akár a csók is rossz lenne az illetőnek egy férfivel.

2020. okt. 21. 09:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülök ennek a kérdésnek, mert úgy látszik sokan vagyunk így. Engem is izgat ez a dolog. Sőt. Én transzikat imádok kényeztetni, leszopni, és általában le is nyelem. Férfival még nem volt kapcsolatom, nem is érdekel a ffi test, nem is izgat egyálltalán, úgyhogy tudom, hogy nem is lesz. Ezek szerint jó páran vagyunk így, nem tudom hogy ez pontosan mi is, de annyira mondjuk nem is érdekel. Nincs a homlokomra írva, meg nem is reklámozom, így aztán nincs ebből különösebb baj.
2020. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagy biszex, csak irigykedsz a nagy farokra. Ne higgy annak aki mást mond.
2020. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is csak a pénisz izgat semmi más Csók ölelés ilyesmi kizárt
2020. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

+1

Én is ilyen vagyok, a pénisz maga néha beindít meg a sz*pás gondolata, de maguk a férfiak abszolút nem vonzanak.

2020. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nos,ez egy enyhe biszex,vagy ha úgy tetszik legfeljebb közepes.

Tehát ami a legizgatóbb,az nyilván a farok,az èlvező farokról nem beszélve.

A többi,mint pl csók,maga a fèrfi test többi része,már melegebb tèma,ès ezèrt egy bi skálán a kezdő rèszen elhelyezkedőt ezek nem izgatják,általában.

2023. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!