Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondjam el az osztályom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el az osztályomnak a szexualitásomat? Aki már csinált hasonlót segítsen!

Figyelt kérdés
Alapvetően egy nagyon elfogadó és megértő közösség, de ötletem sincs hogyan mondjam el. Kivágtam zászlócskákat de csak annyit mondtak, hogy szép rajz... És ez még csak a kisebb baj... Azt hiszem szerelmes vagyok a szintén biszex legjobb barátnőmbe, de ötletem sincs mit tegyek. Valaki segítsen, mert nem akarok ezzel egy 6 éves barátságot tönkretenni...

2020. okt. 22. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt is elmondod, hogy mikor masztizol, és hány perc alatt élvezel el?

Tudod, vannak dolgok, amiket úgy hívnak: magánügy. Az, hogy én kivel és hogy akarok dugni, és hogy nunit szeretek nyalni, vagy pélón szeretek pörögni, az egyedül rám, a partneremre, meg talán 1-2 nagyon közeli emberre tartozik, és nem egy mesterségesen összedrótozott közösségre.

Egy normális barátságot meg nem lehet csak úgy tönkretenni. Amelyiket ennyivel szét lehet zúzni, az soha nem volt valódi barátság.

2020. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 StevenUp ***** válasza:
92%

És miért akarod elmondani?

Miért érzed feltétlen szükségét annak hogy egy osztálynyi ember orrára kösd hogy milyen az identitásod? Egyáltalán rajtad kívül szerinted érdekel bárkit is az hogy milyen szexuális vagy?


Senkit sem érdekel. Akkor meg minek mondanád el?

2020. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Mi a frásznak akarod elmondani?

Ekkora hülyeséget még nem hallottam.

Simán ellened fordulhatnak, simán bánthatnak.

Vannak dolgok, amiket nem hozunk nyilvánosságra. Csak olyanoknak mondd el, akikben feltétel nélkül megbízol

2020. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Miért akarod elmondani? Ha teszem fel hetero lennél és előző este dugtál volna a pasiddal akkor is kiállnák a plénumra és jól beszámolnál róla? Nem kell "nagybejelentést" tenned, nincs túl sok közük hozzá. Amúgy meg elég ha csak a legjobb barinődnek elmondod hogy "pszt titok" és hidd el hogy egy héten belül az egész iskola tudni fogja (csak 1-2 embernek fogja tovább adni "pszt de tényleg ne add tovább" azok meg szintén csak 1-2 embernek).
2020. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez két külön dolog.

Az első, hogy nem kell ám feltűnőnek lenni. Nem tartozik mindenkire a világon, hogy te kikre izgulsz fel.

A másik hogy nem hinném hogy jó barát az, wki szerelmes a másiiba... Ettől függetlenül add ki magadból amit érzel, hiszen csak kínzod magad.

2020. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Senki sem érti, miért szeretném elmondani. Megpróbálom elmagyarázni. Az évek alatt olyan szoros lett ez az osztály, hogy szinte azt is tudom, ki mikor megy mosdóba... Mindent tudunk egymásról, és nekem fontos,hogy ne én legyek az egyetlen aki valamit titkol. Ezzel a kiírással tippeket akartam szerezni, de ezek szerint nem voltam elég egyértelmű
2020. okt. 22. 21:03
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű voltál, de ettől még azt javasolnánk ne tedd... ezek a barátságok eléggé megtévesztőek tudnak lenni, később rá fogsz jönni. Ne tedd ki magad céltáblának! Először puhatold ki hogy amúgy mit gondolnak a biszexekről, mennyire toleránsak stb.
2020. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne mond el, ez nem tartozik rájuk.
2020. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na igen... Már csináltam egy felmérést, és kettő ember nem fogadja el őket, de ők nem is igazán az osztály meghatározóbb részét alkotják, nem sok vizet zavarnak. Jóban sem vagyok velük... Senkinek nem félek a véleményétől, de ötletem sincs hogyan mondjam el...
2020. okt. 22. 21:11
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon naív vagy, ha azt hiszed, a többieknek nincsenek kisebb-nagyobb titkai. Az ilyesmi nem tartozik mindenkire, egész más lenne, ha párkapcsolatod lenne, és a barátaidnak be szeretnéd mutatni.
2020. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!