Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondjam el az osztályom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el az osztályomnak a szexualitásomat? Aki már csinált hasonlót segítsen!

Figyelt kérdés
Alapvetően egy nagyon elfogadó és megértő közösség, de ötletem sincs hogyan mondjam el. Kivágtam zászlócskákat de csak annyit mondtak, hogy szép rajz... És ez még csak a kisebb baj... Azt hiszem szerelmes vagyok a szintén biszex legjobb barátnőmbe, de ötletem sincs mit tegyek. Valaki segítsen, mert nem akarok ezzel egy 6 éves barátságot tönkretenni...

2020. okt. 22. 20:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Ne mondd el.
2020. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem személyesen kellene egyenként elmesélned. Úgy személyes...
2020. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Azok, akik folyamatosan megkérdőjelezik, hogy miért akarja valaki ezt a dolgot az osztályban elmondani (merthogy ez magánügy, minek), azoknak csak annyit mondanék, hogy azért, mert sokkal felszabadultabb tud lenni az ember, ha nem kell állandóan titkolóznia meg hazudoznia. Mivel a párkapcsolatok is elég gyakran téma az osztályokban, így nem teljesen magánügy, hogy kinek mi jön be. Én titkoltam végig gimiben, nem is voltak jó évekig, mert folyamatosan depis voltam, hogy nem mondhattam el az igazat, nem lehettem önmagam. Munkahelyen nyíltan vállaltam már és mindenki tudta, pletykáltak és nem érdekelt, de legalább önmagam voltam. Pont ezért abszolút megértelek kérdező. Ötletet nem tudok adni, de talán jobb lenne nem bejelenteni, mint valami hírt, hanem egyesével...
2020. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha egyszer elmondta és pl nem olyan lesz a reakció amit várt, akkor vissza már sosem fogja tudni csinálni, ezzel sem árt ha számol.
2020. okt. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%

ez a szoros barátság a suli vègeztével szèthullik,kisebb csoportok megmadnak de az egész közösseg nem. Tapasztalatból mondom...nálunk is ez volt általanosban.

A 25en 18középiskolát választottunk. Nem tudtuk úgy alakitani az életünket,hogy mindig mindenkinek jó legyen egy találkozás,buli,stb.

Közép iskola után meg végképp széthullik a dolog egyik egyetemre megy a másik dolgozni,a 3.külföldre. 3,4emberrel fogod tartani a kapcsolatot...a többieknek pedig csak egy homokos távoli "emlék" leszel.

2020. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Először is a legjobb barátnődnek mondd el. Ne direktbe, hogy tudom, hogy biszex vagy, és én is az vagyok, hanem ettől lightosabban. Akár akkor, amikor valamelyikőtöknél leültök kicsit dumcsizni. A commimg out folytatódhat, ha ő is benne van, egy kis simiben, smaciban, de ezt a helyzet adja. Utána, ha még mindig el akarod mondani az osztálynak, ketten könnyebben találhattok megoldást. Az is egy fontos kérdés, a barátnődről tudják az osztálytársaitok, hogy biszex?
2020. okt. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!