Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés lehet úgy aludni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lehet úgy aludni, hogy egy lankadt pénisz van a szádban végig?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó lehet
2020. nov. 3. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fullasztó lehet, de nem próbáltam, és nem is fogom.
2020. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Úúúrr isten van mèg ennèl lejjebb,nem hiszem,de egèszsègedre próbálj meg egy banánnal a szádban egèsz èjjel aludni..
2020. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tudnék úgy aludni. Az egy dolog hogy szeretek szexelni, és szeretek szopni, de egy összebújós alvás azért sokkal jobb mint farokkal a számban fuldokolva próbálni aludni.
2020. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te mozdulatlanul alszol egész éjszaka mint egy fadarab, vagy berögzíted a szádba ragtapasszal a brokit és amikor forgolódsz akkor ráncigálod magaddal vagy hogy? :D
2020. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre kíváncsi vagyok, hogy hogy oldod meg, hogy a partnered farka egész éjjel a szádban maradjon.
2020. nov. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Én nem hagynám senki szájában, ki tudja álmában leherapja
2021. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!