Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányokat miért nem lehet rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat miért nem lehet rá venni numerára?

Figyelt kérdés
Pl egy sráccal hamarabb meglehet beszélni egy randizást vagy szexet mint egy lánnyal.

2020. nov. 7. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a lányok igényesebbek és nem fekszenek össze akárkivel.
2020. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagyok szexfüggő és kétségbeesett, hogy mindenféle jöttmenttel lefeküdjek. Vagy olyannal vagyok, akit tényleg szeretek, vagy elintézem magamnak.
2020. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert mi nem fekszünk le minden idiótával.
2020. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg máshogy vagytok beállítva mint mi. 😯
2020. nov. 7. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányok teherbe tudnak esni, ezért alaposan szűrniük kell a kiválasztott egyedeket. Ez van beléjük kódolva az egészséges természet által
2020. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a csajok akkor dugnak amikor akarnak, a pasik amikor tudnak.

Cserébe a férfiak akkor házasodnak amikor akarnak, a nők amikor tudnak.


Többnyire ez a helyzet :D

2020. nov. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ja ezért nem erőltetem annyira mert a fiúkkal könnyebb ilyen téren, csak persze nővel is lefeküdnék már. 😏
2020. nov. 8. 07:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Tapasztalat szerzés miatt is. De a gumi azért van egyébként hogy ne essenek teherbe.
2020. nov. 8. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!