Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha passzív biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha passzív biszex pasitok lenne, akkor azt elmondanátok bármelyik barátnőtöknek vagy titokban tartanátok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 10:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem érdekelnek az ajánlatok
2020. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
14%
Ha igen a válaszod azonnal kapod a privátot.
2020. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
33%

Mert ez a majdnemsissy akárkicsoda gondolom nem tudja felfogni, hogy sokan nem akarják seggbedugni a pasit, nem akar a nő férfi szerepet felvenni...

Játéknak oké, de a mindennapokban frusztráló.

2020. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

Én csak azt nem értem hogy miért nem kezdesz fiúkkal, komolyan kérdező. Állandóan megkérdezed valahogy máshogy. Ha biszex vagy, akkor érdekelnek a fiúk is, szóval hajrá. Hidd el, ők értékelni fogják és sokan nem is várják el hogy domináns legyél.

A lányokat 1-1 alkalmin kívül felejtsd el. Állandóra senkinek nem kell egy ennyire passzív srác akinek napi szinten ezen jár az esze.

A kérdésre válaszolva ha lenne egy biszex pasim aki alkalmanként ritkán! megkér a szerepcserére akkor ez egy szexuális játék lenne amihez a kettőnkön kívül senkinek semmi köze. Olyan hogy passzív biszex csak akkor értelmezhető ha férfival vagy!

2020. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Akkor lányok, ez kizáró ok lenne egy kapcsolatnál?
2020. nov. 28. 12:24
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne kizáró ok, feltéve ha nem várja el tőlem az anális játékokat. Én nem csinálnám neki, de nem zavarna ha más csinálta.
2020. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ez korrekt.
2020. nov. 28. 12:42
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként bocs, ha hülyén kérdezem, de egy passzív bi srác mennyire aktív egy nővel való aktus során?
2020. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!