Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek/pánszexek mit tennéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek/pánszexek mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Biszexuális lány vagyok, jelenleg kapcsolatban egy férfival. Még sosem voltam nővel, de amióta felfedeztem a biszexualitásom előfordul, hogy időközönként csak a nők érdekelnek. Ilyenkor nagyon erős, szinte kibírhatatlan vágyat érzek nők iránt, és egyfolytában az jár a fejemben, hogy mennyire szeretnék egy barátnőt. A barátom tud erről, nagyon sokszor beszéltem már vele erről, de ő nem igazán szeretné, hogy "csajozzak". Nem szeretnék szakítani a barátommal, mert szeretjük egymást, viszont egyre jobban felemészt a nők iránt érzett vágy, és nem tudok vele mit kezdeni. Az lenne a kérdésem, hogy más biszex/bárki aki több nemhez vonzódik tapasztalt már ilyet? Tudnátok nekem tanácsot adni?

2020. dec. 11. 01:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%

èldki,idővel csak rosszabb lesz.

Akár 3asban is,bár az az egyik leghülyébb megoldás...

2020. dec. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, hogy melyik fontosabb.. A barátod, akit állítólag szeretsz, és nem szeretné, ha mással lennél.., vagy a vágy hogy lányokkal szexelj. Neked kell eldöntened. Minden esetre, ha úgy döntesz, hogy az ösztöneidnek élsz, akkor ad1 közöld mindkét partnereddel a tényállást, ad2 ne hazudj magadnak se, és legyél őszinte.

Én amúgy pont egy hozzád hasonló felelőtlen lány miatt sérültem most legutóbb, mert már akkor közölte azt hogy csak pótlék vagyok, mire "beleszerettem".. Ne legyél rosszarc mással! Legyél önző, de csak amíg más nem sérül.

2020. dec. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
3# 23/pan/l
2020. dec. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék önző lenni, éppen ezért fojtom vissza addig, amíg lehet, de egyre nehezebb.
2020. dec. 11. 09:30
 5/27 A kérdező kommentje:
Azt sem szeretném, hogy valaki csak ˝pótlék˝ legyen a vágyaim kiélésére. Senkit sem szeretnék kihasználni. Sem nőt, sem férfit.
2020. dec. 11. 09:33
 6/27 anonim ***** válasza:

Gondolom, hiszen (hacsak nem vagy gerinctelen) neked is rossz lenne végeredményben, mert a szituációból amit leírtál, lejön, hogy a barátod is szeret, és azzal ha bántod őt, neked is fájna. Amúgy magas lóról beszélek, mert nekem soha nem volt még olyan, hogy egy másik nemmel/személlyel alakult volna vágy amíg valakivel voltam/kavartam. Mindig az adott emberre koncentráltam és magamra.

Nem mindenkinek megy a monogámia, viszont az emberednek meg kell értenie, hogy mit szeretnél. Lehet, hogy szeret annyira, hogy belemenjen a dologba, ha ismét őszintén elmondod neki a dolgokat. Esetleg erre az időszakra adj neki te is ultimátumot, mert ha neked szabad, akkor neki miért ne lehetne.

Amúgy ha most épp lenne párom én belemennék. Persze csak akkor ha tényleg nagy a bizalom. Mármint ezt úgy értem, hogyha ő másra vágyik (lány esetében pénisz) és én azt nem tudom megadni neki, akkor megbeszélés alapján mehetne, amerre szeretne x időközönként, persze csak ha tudom, hogy azt nem szerelemből teszi és nekem is szabadna ezt megtenni (bár ilyesmire egyáltalán nem vágyom).

2020. dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Sokszor felmerül hasonló kérdés úgyhogy nem vagy egyedül.

Sok mindent nem tehetsz.

Vagy elfojtod és kínlódsz.

Vagy valahogy megbeszéled a barátoddal hogy megtehesd, ha más nem hármas ha okés neked.

Vagy megteszed a barátod háta mögött, bár ez a leggerinctelenebb.

Vagy ha nem bírod, szakítasz a barátoddal.

2020. dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet a 2-essel, szerintem kár ebből erkölcsi kérdést csinálni. Ha jól értem nem arról van szó, hogy a kérdező házas lenne és férj és gyerekek mellett lép félre és teszi tönkre a családját. Gondolom, fiatal nő vagy, aki szeretné kipróbálni az ilyen irányú vágyait is.


Miért ne lehetne az, hogy megbeszéled a barátoddal, hogy csináljátok hármasban? Nem hiszem, hogy nagyon tiltakozna, és így nem csalnád meg. Vagy, ha beszállni nem akar, akkor csak nézze. Nekem fiúként nem lenne ez ellen kifogásom.

2020. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
8) akkor te úgy gondolod, ha valakinek nincs családja, gyereke, akkor már nem is megcsalás, nem is gond? Nem vitaindítónak szánom, de ha valaki(k)nek a háta mögött ilyet csinál valaki, az nagyon gerinctelen, akkor is ha a párja és akkor is, ha 3. személy az aki nem tudja, hogy mi a szituáció. Én írtam a 6. hozzászólást is. Egyetértek veled és szerintem is nyílt lapokkal működhet, ha a párja is belemegy (de már a kérdésből is kiderül, hogy nem igazán akar 3. személyt)
2020. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Most őszintén kérdező. Tegyük fel egy buliban vagy. Esetleg még kicsit ittasabb, felszabadultabb állapotban is. Bepróbálkozik egy gyönyörű lány. Mit tennél ilyen helyzetben? Képes lennél megállni? Ha igen nem bánnád meg utána?
2020. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!