Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek/pánszexek mit tennéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek/pánszexek mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Biszexuális lány vagyok, jelenleg kapcsolatban egy férfival. Még sosem voltam nővel, de amióta felfedeztem a biszexualitásom előfordul, hogy időközönként csak a nők érdekelnek. Ilyenkor nagyon erős, szinte kibírhatatlan vágyat érzek nők iránt, és egyfolytában az jár a fejemben, hogy mennyire szeretnék egy barátnőt. A barátom tud erről, nagyon sokszor beszéltem már vele erről, de ő nem igazán szeretné, hogy "csajozzak". Nem szeretnék szakítani a barátommal, mert szeretjük egymást, viszont egyre jobban felemészt a nők iránt érzett vágy, és nem tudok vele mit kezdeni. Az lenne a kérdésem, hogy más biszex/bárki aki több nemhez vonzódik tapasztalt már ilyet? Tudnátok nekem tanácsot adni?

2020. dec. 11. 01:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mármint azt nem bánnád meg hogy kihagytál egy ilyen lehetőséget?
2020. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Őszintén fogalmam sincs mit tennék. A barátomra való tekintettel próbálnám megállni, de elképzelhető, hogy végül megbánnám. Néha úgy érzem, hogy felszabadultabbnak, és inkább önmagamnak érezném magam egy nő mellett, de nem szeretném megbántani a barátomat.
2020. dec. 11. 11:57
 13/27 anonim ***** válasza:

De ha csak azért vagy vele hogy ne bántsd meg, az rég rossz.

Ha nem érzed jól magad a kapcsolatodban, akkor neked is és neki is jobb ha befejezitek. Később csak rosszabb lesz. Sajnálatból meg kényelemből nem maradunk senkivel.

Szerintem.

De te tudod.

2020. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

"akkor te úgy gondolod, ha valakinek nincs családja, gyereke, akkor már nem is megcsalás, nem is gond?"


Én ezt nem mondtam, viszont nekem úgy tűnt, hogy neked már önmagában a vággyal is problémád van, és túl szigorú vagy a kérdezőhöz. Nem biztos, hogy azzal jár jobban, ha most úgy dönt, nem fedezi fel, hogy hova viszi el ez a vágya, akár azon az áron is, hogy szakít. De én mindenképp a hármas felvetését ajánlanám neki.

2020. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Szeretem a barátomat, és jól érzem magam a kapcsolatban, néha mégis előtör bennem, hogy milyen lehet lánnyal, és zavar, hogy ezt nem tudom megszüntetni.
2020. dec. 11. 13:21
 16/27 anonim ***** válasza:
Igen, de már harmadjára írom neked, hogy vond be a barátodat, hátha tetszene neki a hármas ötlete. Ez nem járható út szerinted? Lehet, hogy tökre élvezné, és így nem csaltad meg.
2020. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Ahogy a kérdésben is írtam, a barátom nem igazán vevő erre
2020. dec. 11. 13:28
 18/27 anonim ***** válasza:
Én mindenképp próbálnám kilobbizni ezt a barátodnál, legalább csak egy alkalomra. A vágyad úgysem fog eltűnni. Persze kérdés, hogy csak a testi oldala kell, vagy érzelmeid is vannak/lesznek. Utóbbi eset problémásabb...
2020. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is vannak ilyen érzéseim, akkor is voltak amikor voltam fiúval kapcsolatban. A legutóbbi exemet nem zavarta volna, ha csajozok, de én megcsalasnak éreztem volna, ha megteszem. Jobban szerettem annál, hogy kidobjam a bizalmát egy egy éjszakás kaland miatt....
2020. dec. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen velem is előfordult már és én sem igazán tudtam, hogy mit kellene csinálni.:(

Nem vagy egyedül az biztos mert én is ilyen vagyok, meg ugyanolyan tanácstalan mint te.


Nekem is ugyanezeket tanácsolták,hogy hármasozzak meg beszéljek majd a párommal erről. Ugyan én szingli voltam mikor átéltem ezt de azt vettem észre, hogy minél jobban szorongok rajta és nagyon el akarom folytani annál rosszabb és erősebben érzem ezt az egészet.

20/bi/l

2020. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!