Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek/pánszexek mit tennéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek/pánszexek mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Biszexuális lány vagyok, jelenleg kapcsolatban egy férfival. Még sosem voltam nővel, de amióta felfedeztem a biszexualitásom előfordul, hogy időközönként csak a nők érdekelnek. Ilyenkor nagyon erős, szinte kibírhatatlan vágyat érzek nők iránt, és egyfolytában az jár a fejemben, hogy mennyire szeretnék egy barátnőt. A barátom tud erről, nagyon sokszor beszéltem már vele erről, de ő nem igazán szeretné, hogy "csajozzak". Nem szeretnék szakítani a barátommal, mert szeretjük egymást, viszont egyre jobban felemészt a nők iránt érzett vágy, és nem tudok vele mit kezdeni. Az lenne a kérdésem, hogy más biszex/bárki aki több nemhez vonzódik tapasztalt már ilyet? Tudnátok nekem tanácsot adni?

2020. dec. 11. 01:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

*Előző vagyok még*

Mondjuk nem tudom neked ezek az időszakok milyen időközönként jönnek vagy meddig tartanak.

Nekem az első ilyen kb 1 évig tartott de ugyanígy mint neked. Most meg kb semmi tehát ugyanolyan szinten vonzódom a fiúkhoz mint a lányokhoz. Engem kicsit ez tart pozitívan, hogy előbb utóbb vége lesz ennek és újra okés lesz minden.

2020. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Reménykedem benne, hogy ez egy idő elteltével enyhül, ha már el nem múlik. Kitartást kívánok neked is! :)
2020. dec. 12. 22:55
 23/27 anonim ***** válasza:
Igen enyhülni fog! Köszönöm, neked is! :)
2020. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
52%
Nem akarok elszomorítani senkit, de szerintem ez egyre csak erősebb lesz. Még ha ki is próbáljátok lánnyal, azután sem fog végleg elmúlni, nem fogtok lenyugodni, mindig is biszexuálisak lesztek.
2020. dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ha ez csak egyre erősebb lesz akkor gondolom nekem is már csakis a lányokhoz kellene vonzódnom...

20/l

2020. dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ez egyénenként is változik, de elmúlni biztosan nem fog, max megváltozni. Elképzelhetőnek tsrtom azt is, hogy ha kipróbálnám lánnyal teljesen magába szippantana, és csak többet akarnék.
2020. dec. 13. 18:24
 27/27 anonim ***** válasza:

#25

Nem, valószínűleg nem leszel biszexből leszbikus. Nem ezt mondtam. És olyan sincs hogy kellene, vagy hogy valami biztos úgy lesz, kivételek mindig vannak.

2020. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!