Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Baj az ha majd egyszer családo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha majd egyszer családot akarok, de most olyan fajta emberekkel szexelek, akikkel ez sehogy nem lenne lehetséges?

Figyelt kérdés

Biszex kérdés, szóval ha taszít a téma nem kell válaszolni. Szeptember óta akikkel voltam azok egy spanyol cserediák lány, akivel szexhaveri viszonyban vagyunk, amíg el nem megy januárban. Vele hármasoztam is életemben először, mert mondta hogy kipróbálná és kerestünk hozzá egy magyar lányt.

Aztán voltam egy kétgyerekes, elvált, 40 éves nővel. De vele csak kétszer, mert ő Pesten él, én nem és az utazást nehéz megoldani.

Ja és nem véletlenül bi kategóriában van a kérdés, mert én is az vagyok és van még egy 20 éves fiú, akit dugok szintén kb heti rendszerességgel.


És ezen gondolkoztam, hogy egyikük sem egy korombeli helyi lány, akivel családom lehetne, mármint még biológialag vagy más okból sem. A spanyol csaj elmegy mindjárt haza, a nő negyvenes két gyerekkel, a srác meg egy srác. És ez így olyan furcsa most valahogy. Ha egy 20-25 éves helyi lány lenne a párom, az másabb érzés lenne tudom. Erre most mondhatni, hogy csak a kiélős korszak akkor?

27/F


2020. dec. 20. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Baj vagy sem, ezt neked kell helyretenni agyilag! Per pillanat a jelennek élsz! Ha majd komolyabban gondolsz a jövőre, majd arra gondolj, hogy mi lesz a mostani életed folytatása!
2020. dec. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Alapvetően semmi gond nincs ezzel hogy most kalandozgatsz. A gond akkor van, hogyha mellette nem keresel komoly kapcsolatot.
2020. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2es.: ettől is nagyobb gond lenne ha már fix partner mellett kalandozna. Eddig tökéletesen csinálja a kérdező és nem hiszem hogy most egyszerűen tudna tartósat összehozni, mert olyan esetben gondolom nem születik meg a kérdés :)
2021. jan. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy baj:)
2021. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!