Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha nem akarok...

Mit csináljak, ha nem akarok bizonyos emberekkel lenni, hogyan mondjam meg úgy, hogy ne legyen sértő?

Figyelt kérdés
Pár ismerősöm folyton találkoznni szeretne velem, de én nem érzem jól magam velük, nem akarok ott lenni, mit tegyek, hogy ne kelljen velük lennem kényszerből?

2016. szept. 25. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond hogy megy a hasad :D
2016. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszinte legyél.Mondjuk nem értem,ha elhívnak inkább örülj neki.Sajna nekem meg olyan haverom volt akot ha elhívtam mindig lemondta a dolgot.Azóta nem is beszélek vele.Őszintén mond meg! Ha maguktól jönnek rá,az roszabb mert akkor te vagy a bunkó szemét.
2016. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Meg sem érdemled őket! Jobban is járnak, ha egy ilyen alaktól leválnak.
2016. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző! Nem hinném, hogy valaki tehet arról, hogy nem szeretne velük lenni, azaz nem érzi magát jól a társaságukban. Van ilyen! És? Ha mindenki olyanokkal lenne együtt, akikkel amúgy nem szeretne, sivár világ lenne.
2017. nov. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!