Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen szituációban érted el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szituációban érted el eddigi életedben a legnagyobb orgazmust? Amin még magad is meglepődtél?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Vasárnap kocsiban szopott egy csávó, aminek a végén közösen vertük az enyémet és valami hatalmasat lőttem, egészen az államig. Igaz majdnem fekvő helyzetben voltam. 19/f
2021. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy hatalmas farkú srác csinált misszionáriusban miközben a barátnőm mellettem feküdt és a nyakamat puszilgatta, nyalogatta, harapdálta és a fülembe súgott dolgokat.


Akkorát élveztem, hogy mire vége volt a golyóim rendesen fájni kezdtek..

2021. jan. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nadrágon keresztül fogta még csak meg és eldurrantam😀mondjuk ő is.
2021. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!