Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ha először a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha először a pszichológusomnak mondom el, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
UGyanis kíváncsi vagyok a véleményére, hogy szerinte is tényleg az vagyok-e, az érzelmeim alapján, és majd csak azután akarom elmondani az egyik legjobb barátnőmnek. Vagy cseréljem fel a sorrendet?

#szexualítás, bi
2021. febr. 17. 22:35
 1/10 A kérdező kommentje:
szóval ez kicsit gáz,ha egy szakembernek vallom be elsőként?
2021. febr. 17. 22:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Az a lényege, hogy nem titkolsz semmit.
2021. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

A pszichológusod már rég tudja, sokkal jobban ismer mint te saját magad. Egyébként is haladni akarsz a terápiával akkor ne játszmázz vele, legyél vele teljesen őszinte másképpen nem fog menni.

A barátnőd meg nem a terapod... becsaphat, elárulhat, a kezelő terapod viszont nem fog, egyedül a te érdekedet nézi. Szóval először vele vitasd meg a kérdéskört.

2021. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Itt azt fogják neked mondani hogy ez normális.

De nagyon nem az.

A pszicológusodra hallgass ne a gyk ra vagy a barátnődre.

2021. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
viszont a pszichológus esetében meg attól tartok, hogy mivel szokott jegyzetelni, azt is dokumentálná, vagy megkérhetem rá, hogy ez inkább maradjon kettőnk között?
2021. febr. 17. 23:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kérni. A praxisàt nem kockáztatja.
2021. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy lszihologus csak maganak jegyzetel

Amit te elmondasz neki azt nem mondhatja el masnak

Erre alapul a pszihologus es a beteg kozti bizalom

Plusz ha kikotyog mindent a pszihologus az nagyon rosz fenyt vet ra es ezert kevesebb munkaja is lezs

2021. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem, viszont én a kórházi pszichológushoz járok, ahol a depresszió elleni gyógyszeremet is felírják. A két doktornő nem beszél össze, tehát mindenkép van titoktartási kötelezettsége a pszichológusnak?
2021. febr. 18. 00:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

En nem ertek annyira ehez

De szerintem a korhazi pszihologus ugyan ugx pszihologus ha magan pszihologus lenne

Ugxan ugy van titoktartasi kotelezettsege


Szerintem...

Nem tudom pontosan ezeket a dolgokat, de ha nyitsz a pszihologus fele biztosan elore lendul a terapias kezeles

2021. febr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

3-asnál van az igazság:

"Egyébként is haladni akarsz a terápiával akkor ne játszmázz vele, legyél vele teljesen őszinte másképpen nem fog menni."


Ha valami fontos a gyógyszerezésed szempontjából, akkor arról beszél a pszichiáterrel a pszichológusod, de nem azon fognak csámcsogni, hogy biszex vagy.

Egyébként biszex vagy és akkor mi van? Én meg fradista. (nem vagyok az, csak példának mondtam)

Azt megértem, hogy neked furcsa dolog, de semmi extrém és különleges nincs benne valójában.

2021. febr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!