Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb lanybarátnővel közös...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb lanybarátnővel közös tetkó?

Figyelt kérdés
A barátom fog csináltatni velem es az egyik jó lány barátnőjével (tesóként tekint ra) közös tetkót, de ők ilyen tesós témájút. Őszinten, most nem tudom, hogy ennek szarul kene esnie, vagy ne foglalkozzal vele? Valahol zavar, valahol nem.. Ti hogy állnátok ehhez?

2018. szept. 21. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Hááát ez a pali se lesz veled sokáig :D
2018. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
B*szki, mindenki ilyen negativan all hozza? Irjon olyan, aki nem egybol a rosszat latja, legyszi😑😅
2018. szept. 21. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért jöttél ide, hogy megnyugtassunk?:D

Szerintem elég para.

2018. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, azert.. az a vicc, hogy en feltekeny tipus vagyok, de ezt nem tudom annyira zokon venni. A lanynak amugy van baratja es en is jol ismerem.
2018. szept. 21. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha "nem tudod annyira zokon venni", akkor nincs gond. De egyébként, ha minimálisan zavar beszéld meg a pároddal, ő ismer téged a legjobban, ő is tud a legjobban megnyugtatni.
2018. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Beszeltem mar vele, de az ismeroseim ezzel kapcsolatban elkepeszto negativak😅 azert ez elegge irrital. Mert szinte mindig okossagokat irnak. De most.. 😂
2018. szept. 21. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Hat hogy is mondjam engem nagyon zavarna de én olyan típus is vagyok.

Ne mások véleményével foglalkozz. Ha téged nem zavar nincs baj..

2018. szept. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazad van kedves utolso.

Nem foglalkozok veluk:D❤

2018. szept. 22. 06:39
 9/9 anonim válasza:
Nekem is van fiú haverommal közös tetkóm
2018. okt. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!