Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A barinőm megcsókolt?!?!?!?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna Ács-Kocsis kérdése:

A barinőm megcsókolt?!?!?!?!

Figyelt kérdés

oké, kezdjük ott, hogy ugye lány vagyok, a barátnőm (baráti!) ugye biszexuális.

éppen a suliban voltunk, (anno :)) amikor a lánymosdóban megcsókolt!!!!!! oké ez hülyén ért, szerencsére jöttek osztálytársaink, és ezért ,,megmenekültem".

azután most, nem rég nála voltam, és jöttek volna még. én előbb ékeztem, így addig beszélgettünk. egyszer csak megkérdezte, hogy a sulimosdós történtek jelentettek-e valamit nekem. eléggé fura fejet vághattam, mert megkérdezte, hogy minden oké-e, majd megint megcsókolt. aztán nyílott a bejárati ajtó, (a szobájában voltunk) így megijedtünk, és abbahagytuk. amikor felértek a többiek, még mindig nem tudtam felfogni, hogy mi történt, és fura fejem lehetett ismét, mert megkérdezték, hogy jól vagyok-e. én meg csak leléptem. nem tudom, hogy most mi az ördögöt csináljak, mert én nem érzek a lány iránt semmit, de nem akarom megbántani....


kéne egy kis segítség mi a tehendő, vagy ha valakivel előfordult már, akkor mit tett.



2021. márc. 23. 11:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat!

10es válaszoló, engem nem igazán zavar, de azért köszi, hogy szólsz

2021. márc. 23. 13:40
 12/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát ordít a szituból hogy lányok vagytok nem fiúk. Ha egy heteró pasit lekapna egy fiú ott jóeséllyel vér folyna, nem az hogy utána újra elmegy hozzá esélyt adva arra hogy kettesben újra csókolgassa majd azon lamentáljon hogyan ne bántsa meg.
2021. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!