Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok nektek spriccelni vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek spriccelni vagy kifolyni szokott a sperma a farkatokból?

Figyelt kérdés

Mekkora volt a legnagyobb spriccelésetek eddig? Lepődtetek már meg azon, hogy más mennyit spriccel?

Voltak már vicces szituk a spriccelés miatt?

sztorik is jöhetnek



2021. ápr. 12. 15:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Általában spriccel, de ha pár órán belül másodszor is kiverem, akkor van, hogy csak kifolyik.
2021. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Felfujhatogyerek ***** válasza:
100%
Gumit kell húzni es tisztak maradnak a falak :) Vagy legalabb valamilyen latex ruha ami felfogja.
2021. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Általában egy orgazmus alatt az elején spriccel 3-4-szer és még 3-4-szer lüktetve kifolyik a maradék. De azért ha gyors menet van, akkor csak 1-2 spriccel. A spricc távolsága nagyon változó. Ment már nekem is a szemembe, hajamba.:)
2021. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mennyire vagyok felizgulva,de általában spriccelni szokott. Vicces szitu nem igazán volt,de egyszer ahogy nyögtem közben,pont belement egy kicsi a számba(és hát nem volt rossz érzés,szóval utána a következőt direkt a számba vertem:P)
2021. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Spriccelek, sokszor arcomra és a hajamba is megy. Volt közös hoki osztálytárssal és ő is spriccel de nem akkorát mint én.
2021. ápr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%
Spriccel hatalmasokat,imádom mikor fuldokolnak tőle.
2021. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Én ritkán spriccelek, inkább folyik. Előfordult már hogy háton fekve mellkasig ellőttem de jellemzőbb olyan köldök fölé kicsivel. Általában akkor lövök, ha pont előtte kicsit elszorítom és akkor utána bumm, vagy ha pár napig nem verem ki. Mással még nem volt élményem, bár érdekelne, és sztorim sincs nagyon azt ledzámítva hogy véletlen épp nem a zsepibe spricceltem :)

17 f bi

2021. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Istvan485 ***** válasza:
33%
EP melytorkozas a fiatal 18 eves csajt és tele spricceltem úgy a szájat aligátorrá lenyelni!!! 50 es pasi
2021. jún. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez attól függ mikor élveztem utoljára, illetve nálam a pózok is számítanak. Ami még szóba jöhet az pedig az hogy mennyi ideig bírom azt hogy szex ,orál, és maszti közben élvezés előtt megállok.Van hogy egy hétig is képes vagyok ezt így húzni.
2021. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok szokott jönni. Általában a nyakamig fel szoktam lőni, de volt már, hogy tovább. Tetőtérben laktam és a ferde plafon alatt volt az ágyam és hanyat fekve vertem és a tetőre is ment belőle és csüngött le. :D

25/F

2021. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!