Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lennék?

Figyelt kérdés

Eddig csak férfiakkal volt dolgom és vonzódom is hozzájuk, de valahogy egyikkel sem működött soha.

Most viszont megismertem egy lány. Elképesztően kedvelem, imádok vele beszélgetni, boldog vagyok, amikor meglátom, hogy ír és folyamatosan rajta jár az agyam. Annyira gyönyörű és annyira intelligens, minden megvan, nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

Eddig még nem éreztem ilyet egy nő iránt sem, csak azt tudtam, hogy nem “taszít” a gondolat, hogy egy nővel legyek, de sosem volt benne tapasztalatom.

Biszexuális lennék vagy csak mint ember kedvelem?

23/n


2021. ápr. 12. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha szexuálisan vonz akkor biszex vagy.
2021. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1-es írja, ha szexuálisan izgat, avagy smárolni akarsz vele akkor az vagy.
2021. ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
hát, amiket leírtál, attól te nem leszel bi, a hülyékre meg ne hallgass, ne más akarja megmondani neked, hogy mi vagy, ezt csak is te tudod eldönteni, hogy minek vallod magadat
2021. ápr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen utolsó, okos vagy, kérdező leírta hogy nem taszítják szexuálisan a nők, és épp odavan egy lányért, de még csak véletlen se bi.

Amúgy nem akarjuk megmondani neki hogy minek címkézze magát, ő kérdezte hogy mi mit gondolunk.

2021. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

inkább úgy fogalmaznék, hogy jobban hajolsz a biszexualitás felé, mint egy átlag heteroszexuális. a szexualitást legjobban egy grafikonon lehet demonstrálni: [link]

ha jó az angolod akkor ajánlani tudom az ehez társuló tesztet, de ne feledd ez nem egy perfekt leírása mindnnek, inkább használd induló pontnak, mivel ezt magadban kell kiötlened és csak te definiálhatod magad és a személyiséged

teszt: [link]

2021. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

utolsó, a teszt szerint biszexuális vagyok, és közelebb vagyok a homoszexualitáshoz, mint a heteroszexualitáshoz..

2021. ápr. 14. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Biszexként mondom hogy sokunknál változó hogy melyik nemhez vonzódunk jobban. Ez nem úgy működik hogy mindig fele fele arányban vonzódunk mindkét nemhez.

Lehet hogy tényleg inkább a saját nemedhez vonzódsz jobban, de az is lehet hogy most újdonság neked ez, vagy annyira megfogott ez az illető, aki történetesen lány, hogy most inkább a lányokon jár az eszed.

Szerintem felesleges egyébként címkéken rágódnod.

2021. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg olyan is van, akinél egyetlen egy ember váltja csak ki ezt.
2021. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Biszex
2021. aug. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!