Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Alkalmi szexkapcsolat FTM-el?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexkapcsolat FTM-el? (transz kérdés!)

Figyelt kérdés

Férfiakhoz szól a kérdésem.


Aki nem tudja, a FTM (female to male) rövidítés azt jelenti, hogy egy olyan transz srác, aki biológiailag NŐnek született, de hormonokkal már férfiként él, férfiként néz ki, elvegyül az emberek között. Műtéten még nem esett át, megvannak a mellei (kicsik, izlesesek), és a nemi szerve is az eredeti, egyedül a csikló ami a hormonok hatására megnőtt, akár 1-2 cm-es is lehet. Nyilván a testszorzet is férfiasodik (fenék, mellkas, has, comb, lab, stb.)


Vannak-e olyan biszex/panszexualis, esetleg meleg ferfiak, akik el tudnának képzelni alkalmi szexet egy ilyen személlyel?

Ha igen miért, mi vonzana benne, ha nem, miért nem?


Kulturált velemenyekre vagyok kíváncsi, akinek sérti a világnézetét ez a kérdés, ne itt élje ki magát, köszönöm! :)



2021. ápr. 29. 18:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ja 20#vagyok, es csaj.. bocsi.. :D
2021. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 cseppszi ***** válasza:
69%
A pánsex az nem az aki azzal sexel akibe szerelmes? Így az alkalmi sex hogy jön össze ? Bocsi h ilyet kérdezek ...
2021. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Fantáziáltam róla, de alkalmi kapcsolatot vszín nem vállalnék be nemtől függetlenül senkivel. Legfeljebb, ha barátság is kialakul és nagy a szimpátia akkor.

Ha nincs borotválva a szőrzet és feltűnő, az lehet zavarna, mert én borotválom magam. Kíváncsi azért vagyok, mert nem voltam sose hozzám hasonlóval. Hogy mi vonzana benne? Jelleme, személyisége és, hogy tetszik-e.

2021. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
52%
Személy szerint,nem érint a dolog. Az,nem kérdés,hogy több biszex és homo férfit is érdekelhet a dolog. Esetleg,olyan nőnek kinéző lányt,akinek fütyköse van. Nem női ruhába bújt férfit,hanem aki rendes,eredeti női keblekkel,popsival,de fütyivel rendelkezik. A partner megtalálása,az nehéz lesz. Bár, annyi társkeresős oldal van,hogy kell lennie érdeklődőnek.Itt is igaz,hogy hasonló a hasonlóval.Sőt,akár hetero férfi is érdeklődhet,mert ilyet még nem látott. Ennek azért igen csekély a valószínűsége,de több,mint nulla.
2021. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Akárhogy nézzük, nőnek születtél, női a szaporító szerved, én személy szerint nagyon szívesen lennék a partnere egy ilyen embernek.

Azt gondolom, hogy kiélhetném az enyhe biszexuális hajlamomat, mivel férfival sosem lennék. Másrészről biztos vonzó, én szeretem a szőrős nőket, és mivel nagyon szeretek nyalni, imádnám a kiálló csiklót.

2021. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
75%

Kölcsönös szimpátia esetén én simán benne lennék.Imádnám nyalni, szopogatni a kiálló csiklót.


44F.

2021. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon szívesen! 31/F
2021. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
én mtf vagyok és max csak akkor tudnám elképzelni ha lenne felcsatolhatósod, és nem lenne párom, nekem az aktív oldal nem megy de ismerkedésben benne lennék szexen kívül c:
2021. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
kipróbálnám.
2021. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem ismerek egyetlen ftm transzt sem (igazából semmilyet) de lehet kíváncsiságból még heteróként is kipróbálnám.
2021. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!