Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az ecstasy hatásától “meleggé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ecstasy hatásától “meleggé válhat” az ember, vagy rájöhet, hogy más az orientációja, mint hitte?

Figyelt kérdés
Egy buliban ecstasyt fogyasztottunk, majd egy adott ponton smárolni kezdtünk egy haverral. Ez egész este folytatódott, és igazán élveztük. Eddig tudtommal heterok voltunk, lehet az, hogy csak az ecstasy alatt lettünk ennyire huncutok, vagy bennünk van és valószínűleg nem egyszeri alkalom volt?

2021. máj. 30. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Hát én nem tudom haver, bulis korszakomban elég sokszor toltuk a haverokkal, de nem buzultunk be.
2021. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Fokozza nagyon a vágyat, de akkor is csak csajokkal akartam. Pedig 1 tonna labdát elfogyasztottam már az évek alatt.
2021. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Semmi baj. Anno mikor mi voltunk fiatalok egymást kergettük bespurizva a mezőn meztelen álló fasszal.


Dezső 68

2021. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Meleggé nem válhat, valószínűleg alapból is vagy biszexuálisok vagy melegek vagytok.
2021. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb valószínűleg elő fog jönni a hajlam, ha mindig is ott volt. A kérdés az, hogy most is megtennéd e józanul, tetszik-e neked, stb. Ha igen, és te is neki, hat akkor toljátok, és érezzétek jól magatokat
2021. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak megadta a kezdőlökést nektek, nincs olyan szer ami melegge tesz, mint ahogy heterova sem tesz semmi.
2021. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha gondolod tegyünk egy próbát eki nélkül. Én anélkül tudom, hogy ki akarom próbálni egy sráccal csak eddig nem léptem ...
2021. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát az olyan területet piszkál meg az egyban, hogy az érzelmeket alaposan felerősíti, jön a "szeretet flash" és legtöbbször vele a kanosság is. Ezen felül a gátlások meg eltünnek. De új nemi identitást nem ad, szóval valami olyan ugrott elő a bokorból, ami eddig is ott volt, csak nem figyeltél rá, vagy nem akarál! :)
2021. máj. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
A világ egyik leghaszontalanabb stimulánsa...
2021. máj. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen tudatmódosító, drog, pia, nem tesz meleggé, biszexszé, senkit. A legtöbb, ami történik, mindegyik oldja a gátlásokat, aminek következtében az ember addig szunnyadó énje a felszínre tör. Ha az ecstasy hatására smároltál a haveroddal, és élveztétek, akkor jó eséllyel mindkettőtökben ott van a biszex, esetleg meleg hajlam.
2021. máj. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!