Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az új barátnőm öccse zsarol,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátnőm öccse zsarol, mot tegyek?

Figyelt kérdés
4 hónap után hazavitt a barátnőm bemutatni. Eddig nem voltak oltva a szülei így mondta hogy ráér ez. Nem tudja a bi vágyaim. Nos a csaj tesója 18. Tavaly nyáron a sráccal kb 7 alkalommal találkoztam. Szereti ha női ruha stb van rajta. Úgy dugtam meg, stb. Aztán mondta mikre vágyna. Alázzam meg, pofon, stb. Nem akartam. Aztán így emiatt nem volt tali. Most a “bemutatás” után rámírt a snapen hogy a vágyait ha teljesítem nem mesél a barátnőmnek aki amúgy mostoha tesója… Nem tudom mit csináljak. Ha megteszem tuti nem 1x lesz ez. Ha nem akkor meg a csaj lesz bukta. Nekem a srác volt az 1. ilyen és egyben utolsó is. De ez annyira gáz.
2021. jún. 17. 06:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
23%

Nem is tudom... vállald fel a tetteid te magad?


Ha képes voltál félrekúrni, ráadásul egy családtagjával, akkor ehhez is legyen gerinced. Akkor is, ha csak egyszeri alkalom volt, mert megtetted.


Számolj vele, hogy a csaj kiteszi a szűrödet, jogosan. Te kúrtad el (pun not intended)

2021. jún. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Olvass pontosan. A Srác tavalyi. A csaj 4 hónapja…
2021. jún. 17. 06:40
 3/28 A kérdező kommentje:
Tehát nem volt átfedés. Szeptemberbe láttam utoljárra. A barátnőmmel február óta vagyok. Nem tudtam hogy rokonok. Te se hiszem hogy tudod a szexpartnereid rokonságát…
2021. jún. 17. 06:42
 4/28 anonim ***** válasza:
57%

Ezt buktad mindenképpen. Keress másik csajt...vagy srácot...vagy amit akarsz.

Hetero csaj nem fogja neked elfogadni hogy pasival voltál..

2021. jún. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
De nem kell megtudnia. Csak van megoldás.
2021. jún. 17. 06:59
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

#1 vagyok, elnézést, még ébredeztem :)


De akkor is kitartok amellett, hogy hazugságra nem építünk kapcsolatot. Légy őszinte.

Párom is biszex, és ezt nem a párkapcsolatunk, hanem még a barátságunk legelején (ő egyből belém szeretett, nekem először csak barát volt, az mélyült szerelemmé) elmondta - az érzéseivel együtt - hogy ő biszexuális, és hogy egyszer lefeküdt a saját nemével.


És már három éve együtt vagyunk :)


Szóval én mindenképpen elmondanám neki. Ha nem fogad el úgy, ahogy vagy, akkor nem is érdemel meg téged.

2021. jún. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
De ez milyen? Ezzel az erővel mondjam el ha füveztem, ha csaltam stb. Elötte volt… semmi jelentősége. Lehet a csávóval beszélek inkább. Ha kell megdugom de ne mondja el. Pont ettől féltem hogy valaha valahogy kiderül. A srácnak pl más nevet mondtam anno hogy tuti ne tudja ki vagyok. Na mondjuk ő se Zsombor mint ahogy mondta :D
2021. jún. 17. 08:00
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ja, azt is elmondta, hogy milyen cuccokat próbált. Már leszállt róluk, de mindenképp őszinte akart lenni, és ezt nagyra értékelem benne. A hazugságot már nem tolerálnám.
2021. jún. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Jaj csak aztán kiderül hogy bort isznak és vizet prédikálnak. Beszélj a sráccal
2021. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engednék a zsarolásnak tuti. Illetve azért nem szabad elfelejteni hogy aki zsarol arról is kiderül minden ha eddig otthon nem tudták. Tehát neki is van veszteni valója.illetve egy tagadás egy állítás.
2021. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!