Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a párom néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a párom néha azzal zsarol veszekedés közben, hogy beszél anyámmal?

Figyelt kérdés
Ha egy komoly dolgon osszeveszünk, és én azt mondom hogy összepakolok elmegyek és soha többé nem jövök haza, vagy kifekszem az útra hátha elüt egy kocsi, akkor a párom néha azzal zsarol, hogy felhívja anyámat hogy kezdjen velem valamit, mert ő már nemtud mit tenni. 10 évvel idősebb nálam a barátom.

2019. okt. 21. 18:36
 1/10 Klau97hun ***** válasza:
100%
Az a kérdés hogy normális e hogy azzal fenyegetőzöl hogy kifekszel az útra?
2019. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel azt üzeni, hogy gyerekesen viselkedsz. El kellene gondolkodnod rajta, főleg ilyen kifekszem az útra egy autó elé szövegekkel.
2019. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Miért nem beszélitek inkább meg a dolgokat vita helyett?

Mind a ketten jól jártok vele.

2019. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem jogos, ehelyett adnia kéne két büdös nagy pofont, hátha attól kicsit észhez térsz. Manipulálod, zsarolod, undorító módon hisztizel és még te vagy felháborodva? Nyugi, most még szeret, de hamar nem fog aztán majd pisloghatsz, hogy mit csesztél el.
2019. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 de nem gondoltam komolyan csak nagyon kivoltam, és akkor éppen nem akartam élni
2019. okt. 21. 18:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"és én azt mondom hogy összepakolok elmegyek és soha többé nem jövök haza, vagy kifekszem az útra hátha elüt egy kocsi,"


Bocs, de ez nem zsarolás? Te meg ezzel zsarolod, akkor meg miről beszèlünk?

Már nem azèrt, de inkább az a nem normális, hogy ilyeneket beszèlsz.

2019. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És ez szerinted kifogás? Amíg érzelmileg egy 13 éves szintjén állsz, addig úgy is fognak kezelni. Csodálom, hogy még nem vágott ki, de ami késik nem múlik. A te fajtádat minden emberi kapcsolattól el kéne tiltani.
2019. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt te vagy aki zsarolod.Igaza van,gyerekesen viselkedsz.
2019. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon gyerekes vagy, azért jön anyáddal. Hány éves vagy 18?
2019. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azert kikérem magamnak 18 évesen se gondolok ilyeneket kedves utolsó. 19/l
2019. okt. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!