Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm azzal zsarol, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azzal zsarol, hogy ha szakítunk öngyilkos lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt úgy,hogy én nagyjából mát nem is szeretem őt,mert mindig hisztizik, vitatkozik velem,amikor tudja, hogy igazam van,tipikus hárpia. Egy hete meg is csalt az egyik barátommal,és még akkor is neki állt feljebb,hogy azért tette, mert szeretetre vágyott,holott én mindig ott voltam vele,mindig meghallgattam,szerettem,és egy nap amikor nem találkoztunk egyből megcsalt. Teljesen kihasznál,és folyton sajnáltatja magát. Mondtam neki,hogy ez nem működik, ha ilyen marad,és ismét megcsal,de azzal zsarol,hogy öngyilkos lesz. Bizonyítékul már vagdossa magát,meg küldött képet arról a kötélről amivel majd elvileg felakasztja magát.... A mindennapos viták folytatódnak, és ugyanúgy minden este a fiúbarátaival van,ez nem is zavarna,de ott van az is akivel megcsalt. Egész nap vele írogat még akkor is ha ott vagyok. Nagyon zavar,és kezdi elfolytani a bennem lévő szeretetet, de nem tehetek semmit,mert félek,hogy öngyilkos lesz. Tudom,hogy mondani fogjátok,hogy nem gondolja komolyan,de én kinézem belőle,és a pszichológiára sem hajlandó eljönni. Mit ajánlotok?


Én 20/f

Ő 18/L



2016. nov. 15. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele.

egy igazi nyomorult ha ilyennel képes zsarolni, az ilyen annyit nem ér hogy telibe leszard.


ha meg megteszi, az a saját hülyeségét bizonyítja.

2016. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Aki öngyilkos lesz..az nem mondja el senkinek ez logikus picit,szóval hagyd ott,ha az a gyerek fontos neki,akkor úgyis hozzá fog futni

Vagy hívd el hozzád és közöld ezt vele,hogy nem érdekel,ha öngyilkos lesz,ha tovább folytatja a hisztit és azt,hogy a másik gyerekkel beszél/folyton a fiú haverokkal van ott hagyod..ennyi

2016. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
szerintem hagyjad szép fokozatosan ne foglalkozz vele és meg fog utálni v csinálj valamit h ő szakítson veled
2016. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Viselkedj úgy, hogy ő dobjon téged, legegyszerűbb dolog
2016. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nem tenné meg. Kihasznál. Gondolj bele. Te szakítasz vele. Megy a ágyasához. Van értelme hogy felakassza magát? Nincs. De ha annyira szeretné akkor adok neki kötelet.
2016. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Másik lehetőséeg,csald meg te is.
2016. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aki irta csald meg nos amúgy megérdemelné de ha kiderűl ez a làny brutàlis lessz veled. Akkor tudod ki a pasi? Azt tenném ìrnék neki "most màr a tiéd eleget hasznàltam én megtehetem 100szer jobbal legyek" és mellékelném az öngyilkososdis üzeneteit". Ja baràtnői is ilyen butàk? Egyszer egy làny eljàtszotta a nyugtató túladagolàst de nagyon amatőr dolgokat ìrtak a baràtnőivel... ha érdekel privàtba mesélek. Vagy egyszerűen szólnék a szüleinek.
2016. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Vagy erd el hogy o szakitson veled
2016. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mindenben igazat adok,csak félek....nem akarom,hogy miattam haljon meg...


Ha van egy lány kérem jelezze,nagyon kíváncsi lennék,hogy mi a véleménye egy lánynak,milyen ez az egész lány szemmel :) Köszönöm

2016. nov. 15. 22:00
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Helloka en lany vagyok hat ez a csaj egy igazi kis utolso szanalmas ribi csajok szegyene. Nyugottan szakits vele nem fogja meg tenni mert gyava a vagdosas meg ilyenek csak figyelemfelkeltok.
2016. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!