Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ismerősöm pasiját már szoptam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősöm pasiját már szoptam, miként kell ilyenkor viselkedni?

Figyelt kérdés
Tegnap moziba voltam barátokkal. Jött egy barátnőnk és az új pasija. A srácot több alkalommal is leszoptam 4 évvel ezelőtt. Sőt tudom a vágyait is, mert teljesítettem azokat is. (BDSM) Szóval mondjuk úgy elég kínos dolgokat tudunk egymásról. Szóval hogy lehet ezt jól és természetesen kezelni. Nem tudják rólam, na és gondolom a csaj se róla. De én valahogy feszengek ha beszélünk és a társaságban van. Érzem rajta is ezt. Főleg amiatt hogy neki olyanokat tettem meg amiket senki se szeretném ha tudna, hisz betegnek gondolna hogy megalázkodtam, hogy Gazdámnak hívtam, stb. Azért írom le hogy jobban értsétek milyen kínos dolgok vannak/voltak.
2021. jún. 18. 11:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha valaki veszélyezteti az életed (mert ez az valójában) akkor azért átgondolod...
2021. jún. 18. 20:48
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez csak a fejedben, fejetekben létezik. Semmi kínosat nem csináltatok. Ha nem akarjátok, hogy más tudja, mert agymosottak vagytok, önszántatokból vonultok a pokolba rosszul érezni magatokat, akkor tessék, ne mondjátok el senkinek, problem solved.
2021. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na elolvastam mindent. Ő szégyellheti magát, te nem csináltál semmit se. Neki kínos, neked nem.
2021. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!