Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kis méretűvel lehet élvezném?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis méretűvel lehet élvezném?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam az anált de nem volt kellemes így hagytuk is. Olyan érzés volt csak mintha WC-re kéne mennem. Semmi más. Meg kicsit fájt. Szóval a kérdés, hogy lehet egy vékonyabb vagy kis (17cm volt) farkú sráccal élvezném?


Az igazság az hogy mikor dugok srácokat látom mennyire élvezik és milyen jó nekik. Ezért gondoltam hogy kipróbálom mi is az amit ennyire szeretnek.


2021. jún. 20. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jön majd neked a sok privát ma :D Amúgy lehet hogy igen.
2021. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne…
2021. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nem jól csinálta, vagy nem hagytál elég időt kibontakozni, bedugta nem tetszett félbehagytad.


Lehet csak simán mélyre tolta egyenesen az alagutba, és nem a falának nekinyomva a prosztatát vette célba. Ezért volt az az érésed, mintha a maci akarna kijönni.

Próbáld ki magadnak egy segédeszközzel vagy az ujaddal, hogy ingerled a prosztatádat.

2021. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem a méret a lényeg, hanem hogy hogyan csinálják... Próbáld tapasztaltabb, figyelmesebb partnerrel, jobban fogod élvezni mérettől függetlenül.
2021. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Azért arra kíváncsi lennék, hogy miért pontozta le valaki a hozzászólásom, van indok is rá? Szívesen meghallgatnám az "ellenvéleményt"! /előző voltam, 4-es/
2021. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
biztosan
2021. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2021. júl. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberek répapróba! :)
2021. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 cseppszi ***** válasza:
100%
A anál csak akkor élvezetes ha igazán rá vagy izgulva. Ha csak kiváncsiságból csinálod, akkor jön ez amit írtál. "Olyan érzés volt csak mintha WC-re kéne mennem. Semmi más. Meg kicsit fájt." A nyálkahártya ha beizgul, csak onnantól vált ki kellemes érzést és élvezetet. Ehhez pedig nem elég kíváncsinak lenni, hanem rá kell izgulni lelkileg és persze megfelelő partner is kell hozzá, aki nem csak a saját kedvére , hanem a közös örömből akar veled lenni.
2021. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsonak igaza van,,vágyni kell a dakora es a dugasra...ha az nincs csak kivancsisag,akkor nem jo...
2021. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!