Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, eddig hány fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, eddig hány fiúval szexeltetek és hánynak volt 19 cm-nél hosszabb pénisze? Hány évesen voltatok először ilyen nagy méretűvel? Hányadik partnerei voltatok egymásnak?

Figyelt kérdés
2019. dec. 11. 01:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam soha 19-cm-essel sem, nemhogy nagyobbal, nem is tudnám hova tenni. Max. 17 és az is óvatoskodva.
2019. dec. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

16 pasival voltam, fogalmam sincs talan 2?, talan 17 es 21 eves lehettem, nem rudom hanyadik voltam neki, nekem a 2. Es a 14. volt.

Hozzateszem en a 15-16cm es hosszt preferalom leginkabb

2019. dec. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig 1-el, a mostani pàrommal.

Mérete sosem érdekelt.

Én 6.voltam neki.

2019. dec. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlegi párom nálam is kizárólag.
2019. dec. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy nő sem hord magával mérőszalagot, hogy szex előtt/után méricskélje a partnere péniszét. Inkább az érdekli őket, hogy mennyire volt figyelmes az illető és tudta-e használni azt amije van.
2019. dec. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
5 férfival feküdtem le, egyiknek se volt 19cm-nél nagyobb szerencsére.
2019. dec. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

Első szabály

Nem illik megkérdezni hogy 1 hány éves és 2 hány pasival volt .


De válaszolva a kérdésed másik felére 25 évesen volt "szerencsém" egy nagy péniszhez ami inkább volt az 20-21cm is de a gazdája azt mondta h 13 éve 17 cmnek mérte nos egy 29 éves pasiról van szó . Hát az minden volt csak nem 17 cm konkrétan nem is jott létre az aktus mert nem csak baromi hosszú hanem vastag volt . Nem fért be a puncimba . De úgy le cummantottam hogy remegett a lába én meg azt hittem rosszul van és össze fog esni ..

Hát Én a sokaďik csaj voltam .. nagy kulyon volt ez a hímlotyó. Én meg nem írok listát ,hogy hány pasival voltam nem vagyok skalp vadász... De ha nagyon számolgatni akarok akkor Ő lett volna a 7. De mivel nem történt semmi így akkor Orálban Ő volt a 20. Na bummm kész lehet kövezni. Szeretem a férfiakat és szeretem Őket szájjal kényeztetni. De nem veszek a szamba minden szart megválogatom a partnereimet . De számomra az orális szex alap anélkül nem együttlét az együttlét Az oda vissza kell!!!

25+1N

2019. dec. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

5 barátom volt , 2 nek volt ekkora vagy nagyobb,

1. Barátomnak elsők voltunk egymásnak

Illetve a 3. Nak

24

2019. dec. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

45 vagyok

volt vagy 20-30 partnerem de egynek se tudom a méretét :)

pont nem érdekelt a dolog ...

ahogy nagyrészt azt sem tudodm h én hányadik voltam neki és azt sem h nekem ö hányadik

ezek csak a kisfiuknak fontos adatok... egy nőnek nem

ahogy egy férfinak sem...!


tegye a dolgát rendesen a pasi, izgasson fel alaposan, nyaljon ki és legyen orgazmusom :)

2019. dec. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ma nyertél a fütyi méregetős kérdéseddel. Lehet te voltál az első. Hajrá !
2019. dec. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!