Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányom barátja most az én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányom barátja most az én barátom lesz akkor?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, lányom (19 eves) is velem él, de olyan házban, ahol mégis külön lakrésze van neki. Egy éve együtt jár a barátjával (21), akivel a múlt héten összevesztek. A srác átjött hozzám panaszkodni és közben iszogattunk. Elmondta, hogy a férfiakat is szereti, de amíg együtt voltak, eszébe sem jutott a gondolata. Én hülye, szintén mondtam neki, hogy manapság ez már természetes dolog, és jobb, hogy őszinte volt. Ő viszont jelezte, hogy mindig is az idősebb férfiak vonzották és nagyon bejövök neki. Elkezdett forogni a világ velem, mert nekem is nagyon bejön a srác, de életemben nem gondoltam volna ilyesmire, pont vele! Amióta egyedül (feleségem nélkül) élek, volt néhány kapcsolatom, igen, nem nővel. Szóval az ital és a hiány, nem is tudom, de ott aludt és igen együtt voltunk. Életemben ilyen jó még soha sem volt senkivel sem. Hajnalban, másnaposan ébredtem és ő már a konyhában készítette a reggelit. Nekünk... Azt hittem egy rosszul sikerült affér volt az este, de ő közölte, hogy nagyon szeretne velem élni és azt a dolgot is folytatni. Percekig álltam és szólni nem tudtam. Nagyon szeretném, de hogy fogok a lányom szemébe nézni? Az, hogy mások mit szólnak, már régen nem érdekel. De ilyen előzmények után ez borzalmas és úgy érzem vállalhatatlan. De közben nagyon szeretném és benne lennék, de így ez inkább egy őrület! Kössem fel magamat, vagy hogy lépjek ki ebből? Vagy meneküljek ki a világból? Úgy érzem, jó megoldása nem lehet.

2021. júl. 6. 14:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
73%

ha már kamu, legalább építsd fel jól, itt az ellentmondás:

"amíg együtt voltak, eszébe sem jutott a gondolata."

és

"mindig is az idősebb férfiak vonzották"

2021. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Na, jönnek az unatkozó tinik a kamukérdésekkel... :-D
2021. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Full kamu. :DD
2021. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha ez igaz, akkor se akaszd fel magad.

De gyereked párjával kikezdeni, összejönni rohadt g... dolog.Ha italosan, ha nem.

Mind a kettőtöket minősít.

Én a srác helyében a lányoddal is szakítanék, és veled sem állnék többet szóba.


Még jó, hogy a szerencsétlen lányodat nem dobtátok be a közösbe...

2021. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
2021. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
35%
Szerintem, meg ha tényleg szeretnéd a kapcsolatot, tisztáznod kell a lanyoddal, elmondanád mit érzel ezzel kapcsolatban és a sráccal kapcsolatban valahogy csak kibékülnétek végülis a lányod és ő neki te vagy az apja egyszer csak bele törődne hogy te így vagy boldog kész és örökké amúgy sem lenne dühös, fel a fejjel! Így azt javaslom hogy nyugodtan legyél boldog a sráccal de csak úgy ha elmondod őszintén a lányodnak az érzéseidet!
2021. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
51%
A lányod viszonylag már nagy lány szerintem elfogadná vagy valamikor de beletörődne mivel nekünk nagy gyerekeknek is fontos a szüleink boldogsága szerintem megértené!
2021. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%

Hehe lepontoztak még életemben nem volt ilyen ezért nagyon örülök😄😂

Ez kb olyan mint az első 1-esem nagyon vicces volt mert én nagyon örültem neki! A szüleim a jegyek miatt soha nem aggódtak mert év végére mindig felturbóztam a jegyeim ezért nem volt vele bajuk, csak az osztály társaim nézték miért örülök ennyire egy egyesnek!😂😄😂

2021. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Bár őszintén nem értem miért pontoztak le tegyük fel hogy kamuzik oké, de ha nem és azt nem tudhatjuk biztosra hogy kamuzik akkor ha még is igazat mond akkor még is illene valakinek válaszolni rá nem csak azt írni hogy kamuzik stb.😄😜🤔😂
2021. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit se feltűnő hogy megsértődtél a lepontozáson😂😂
2021. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!