Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az hogy a biszexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a biszexuális nők nem taszítanak senkit (max heteró nőket) de ha biszex férfiakra kerül a sor akkor mindenki undorodik (beleértve a biszek csajokat is)?

Figyelt kérdés

Nem igazságtalan ez egy kicsit?

Nemrég szembesültem vele hogy valszeg biszex vagyok ezért nem nagyon gondolkoztam ezen korábban de első ránézésre úgy látom mintha férfiként biszexnek lenni csak a melegek táborában járna plusz pontal, kissé ledöbbentett végig olvasni ahogy a sok bi csaj pont ugyanúgy undorodik ettől mint a heterók, érdekes módon a leszbiket/biszek lányokat kb mindenki elfogadja vagy kifejezetten vonzónak találja, miért van ez?


Lehet az is hogy az én megfigyelésem hibázik de ha nem akkor nem ártana beszélgetni kicsit erről.



2021. aug. 1. 18:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Most nem akarok panaszkodni, de nekünk is megvan a magunk baja (biszex nőknek). :D Pld, hogy nagyon sok ember nem vesz komolyan minket. A leszbikusokat biszexnek gondolják, a biszex nőket heterókank, akik csak figyelemre vágynak, a biszex palikat meg biszexnek vagy melegnek. És mindegyik esetben az a konklúzió, hogy mindenki a férfiakért van oda. :D

A hetero férfiak feitisizálnakmi minket, a leszbikusok nem bíznak bennünk, vagy nem kedvelnek, amiért a férfiakhoz is vonzódunk.


Na de hogy tényleg válaszoljak a kérdésedre. Szerintem is elszomorító, hogy néhány biszex nő is konkrétan undorodik a biszex paliktól. Nekem bejönnek a feminin pasik, szóval én egyáltalán nem undorodom, de elhiszem, hogy emiatt kapjátok az ívet mindenhonnan.

2021. aug. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

#9 de nem feküdnél le velük és a kérdező erre kíváncsi.

Bevallom, én se feküdnék le biszex pasival, akár aktív akár passzív. A meleg és biszex pasik iszonyat aranyosak, több ilyen barátom van és imádom őket, sose bántanék senkit csupán az identitása miatt, de tényleg képtelen lennék lefeküdni velük.

Férfiakat gyömöszölni, vagy férfiakkal gyömöszöltetni magad nem túl férfias, ez tény, de az is igaz, hogy a nők se túl nőiesek manapság. Káromkodnak, nadrágot, férfias ruhákat hordanak, hangoskodnak, egyik se tud főzni és nem gondoskodóak. Ja, meg ami viszi a pálmát hogy "nem szeretik a gyerekeket". Hát az ilyen nem nő a szememben, csak egy torzszülött.

Épp ezért én pl igyekszem minél nőiesebb lenni, és minél férfiasabb pasit keresni páromnak. Ha hetero vagy, ezt érzed normálisnak, sajnos ezzel nem tudok mit kezdeni.

2022. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12

Nőként nőnek nyalni a punciját, vagy nővel kinyalatni a sajátodat legalább annyira nem nőies, mint amit írtál a férfiakról. "Férfiakat gyömöszölni, vagy férfiakkal gyömöszöltetni magad nem túl férfias,"

És, hogy egy nő mitől nőies? Nem attól veszti el a nőiességét egy nő, hogy milyen ruhát húz fel, vagy, hogy nem tud főzni, nem szereti a gyerekeket. Képzeld el, a feleségemre mindig úgy tekintettem, hogy ő egy NŐ! Igen, így nagybetűvel, pedig nadrágban járt, illetve jár, mert ezt tartja kényelmesnek, így érzi jól magát. Főzni én tanítottam meg. Nem érezte szükségét a szülői házban, hogy a tűzhely mellett álljon, igaz, a szülei nem is engedték. És...? Ettől még nő maradt. Ráadásul ő hetero, de elfogadta, hogy biszex vagyok, ami az ágyteljesítményemen egyáltalán nem látszik.

Amúgy csak érdekességképpen kíváncsi lennék, hány biszex pasival feküdhettél le, úgy, hogy nem tudtad róla, és szétb***ta a nunádat, majd valamikor később mondta el, hogy ő biszex, és szereti a f@szt is, nem csak a punát.

2022. júl. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13 valóban, kinyalni egy másik nőt se nőies, ki mondta, hogy igen?

Attól még hogy nőként tekintettél a feleségedre az, hogy valaki nem szereti a gyerekeket, kiveszi a nőből a nőiességet. Akik "utálják" őket, mert "idegesítőek" és volt olyan aki szabályosan ellökte magától a gyereket, mikor szerencsétlen azt akarta, hogy valaki foglalkozzon vele...nos az nem nő, mégcsak nem is jó ember, mert csak a saját kényelmét tartja szem előtt, saját maga a legfontosabb a számára és ez meg fog látszani az élet többi területén is. A férfiak naívan azt hiszik, ez nem lényeges, mert ők majd megnevelik, aztán elveszik és ott találják magukat, hogy össze vannak zárva egy önző, tunya csajjal, aki nem mos, nem takarít és észre se veszi, ha szükséged van valamire, ha pedig megkéred erre arra, egyszerűen nem csinálja meg, mert épp önmaga fontosabb lesz, mint te. Egy nőnek sok olyan dolga van a háztartásban, amit csak akkor veszel észre, ha nincs megcsinálva.

A nadrágot csak azért írtam, mert a régi időkben ez max George Sand vagy Szendrey Júlia kiváltsága volt, nyilván nadrágot én is hordok.

Főzni én se szeretek, mégis megtanultam, mert nőies. Ha nem tudsz, az se baj, ahogy te is írtad, később is megtanulható, a probléma csak az, hogy sokan később se tanulják meg, ismerek ilyeneket😃

És csak érdekességképpen elmondom, hogy egy se :) a "puna" szót pedig hanyagoljuk, mert nem lesz rólad jobb véleményem😊 bár én pozitív vagyok, próbálok jól hozzáállni mindenkihez.

2022. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14

Ne haragudj, de priviben válaszoltam, mert nem engedi az oldal közzétenni azt, amit priviben küldtem.

2022. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!