Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Női prostik nőknek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női prostik nőknek?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy női prostituáltak mennek e nőkhöz is, vagy vannak olyanok, akik direkt csak ezt vállalják?

2021. okt. 28. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak prostik akik párokat, lányokat is vállalnak, avagy egy prosti-kolléganőjével együtt is dolgozik ha a kedves kuncsaft azt kéri (és megfizeti). Valószínűleg nincs kifogásuk a lány-lány szituáció ellen sem.

Tisztán leszbikus prosti szerintem nem nagyon van, meg nem is lenne rá kereslet. A leszbikusok kicsit másképpen "működnek" mintsem prostihoz menjenek szóval felkopna a leszbi prosti álla ha csak nőket vállalna.

2021. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányok nagyrésze biszex, de van heteró is aki bevállalja. Persze levágós hogy heteró, de azért néha egész ügyesek.
2021. okt. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pénz beszél, kutya ugat. Sok prosti beárazza a leszbi szexet is, de az tény hogy alig-alig akadnak nők a kuncsaftok között.
2021. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, kimondottan leszbikus prosti nincs szerintem, vagy legalábbis én még nem hallottam róla. Még azok között sem, akik amúgy valóban leszbik vagy biszexek, mert egyszerűen női vendégből annyival kevesebb van, hogy nem érné meg csinálni. Olyan viszont van, sőt, egyáltalán nem ritka, hogy egy alapvetően pasikat fogadó prosti időnként bevállal női vendégeket is, ha erre van igény.
2021. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!