Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a szép nőies leszbikus/bisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szép nőies leszbikus/biszexuális nők mindannyian kamuk a társkeresőn, akkor hogy kellene ismerkedjek nőkkel?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok biszexuális, esetleg komoly kapcsolatot is eltudnék képzelni nővel, bár nem tudom, mivel még nem voltam nővel, csak csókig jutottam, de nem is találok erre partnert. Meleg/leszbikus bárok/szórakozóhelyek nem az én világom, nem bírom a tömeget, taszít. És egyedül nem mennék le oda. Nem tudok máshol ismerkedni, csak a társkeresőkön tudnék, de legfőképpen elsősorban szex érdekelne, és ezeknek a lányoknak a profilja valószínűleg kamu, vagy nem tudom, de nem jönnek el a találkozóra, vagy egy kis beszélgetés után eltűnnek, de volt már olyan, akinek ki volt írva a profiljába, hogy őt meg kell hódítani. De nők terén én még “szűz” vagyok, így nem igazán tudok hódító lenni vagy domináns egyenlőre, de aki igazi is, az pont hogy nem egy ilyet keres. Én is a nőies típusba tartozok. A társkeresőkön a leszbikus/biszex nők 90%-a mind férfias. Hiába nő, nem tud vonzani. Most vagy nő, vagy férfi, kipróbálni nem akarom ilyennel, taszít, mint ahogyan a nőies férfiak is. Nincs bajom velük, de szexuálisan taszítanak.

2021. nov. 15. 04:10
 1/6 anonim ***** válasza:
6%

Mindenki vonzódjon az ellenkező nemhez.

A nő férfihoz, a férfi nőhöz.

Ez az ÉLET, ez a TERMÉSZET törvénye.

Minden sallang ki fog hullni.

A természet visszaveszi azt, ami az övé.

A normalitás a természet törvényeivel való azonosulás,

a természet törvényei szerint megélt harmónia.

2021. nov. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1-es

Akkor a kandúr macskám miért próbálja a másik kandúr macskát megd*gni? Nagyon sok állatfajnál figyelték meg, hogy a saját nemét is el szeretné "csábítani".. Nem bántásból, nem is kötözködésből, mert a következő válaszodra úgysem fogok válaszolni. De mindenképp szánnék rá legalább 20 percet, hogy elolvassam az ehhez kapcsolódó tudományos (!) cikkekeket és tájékozódjak. Maga a homoszexualitás mindig is jelen volt és az olyan emberek inkabb görgessenek tovább, akik szerint ez természetellenes és az ördögtől való. Van az a kategória, aki nyilvánosan hirdeti, provokálja a környezetében élőket, na azzal azt mondom, hogy le lehet ülni elbeszélgetni, hogy ki mit tart normálisnak és mit nem. És persze van az a kategória, aki a négy fal között tartja a szexualitását. Ez egy teljesen normális, kultúráltan megfogalmazott kérdés, így nem gondolom, hogy a válaszod ideillőnek minősül. Egyébként a kedves kérdező írhat nekem is, mert nagyjából egy cipőben járunk.

2021. nov. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ugye Te sem hitted el,amit írsz?


Tökéletesen egyetértek a #2-el...

Ami meg a társkeresőket illeti,katasztrófa.

2021. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Én is biszex vagyok és ugyanugy nem találok senkit se kipróbálni ténylegesen se kapcsolatra
2021. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez elmondható a társkereső oldalak minden irányultságáról. Heterók, bik, homoszexuálisok, minden. Mindegyiknél vannak kamu profilok letöltött képekkel minden nem esetében.

Ezt csak úgy tudod kiküszöbölni, ha élőben szemtől szemben ismerkedsz valahol.

2021. nov. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt ugyanez. Valós találkozások nem jönnek létre, viszonylag hosszú levelezés után sem. Igaz, volt olyan, hogy nekem nem tetszett az illető, azért nem. Ismerkedéskezdeményeim: gyk, tinder, smpixie. 44/N
2021. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!