Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdekelne az alábbi helyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne az alábbi helyzet pszichológiai vagy bármilyen háttere?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit.

Olyanok tapasztalataira vagyok kíváncsi, akik voltak olyan párkapcsolatban,ahol a férfi azt szerette, hogy őt dugják(felcsatolhatóval).

A férfi mindig is nőkkel volt kapcsolatban, házas is volt,de vannak meleg barátai.

Azt határozottan kijelentette, hogy férfiakkal nem csinálta.

Na de mi vesz rá, egy kívülről sármos, jó egzisztenciaval rendelkező férfit hogy egy nő dugja meg és még élvezi is.

Komolyan érdekel, mert nem értem hogy egy magát heteronak mondó férfit ez izgatna.


2021. nov. 28. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem te vagy neki a megfelelő partner, ennyi. N
2021. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ott is van erogén zóna. Ha a te csiklód átraknád a seggedbe, akkor te is ott szeretnéd csinálni. Nyilván fura, mert nem ez a norma, de attól még szerintem nem lesz meleg. Ha talál hozzá partnert, aki ugyan ezt élvezi, akkor jó neki.
2021. nov. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mert a "sármos, jó egzisztenciával rendelkező férfi" nem azért szereti ha dugják mert "sármos, jó egzisztenciával rendelkező férfi", hanem mert szereti. nemtudom ez meglep-e vagy mit gondoltál csak postás józsibácsi szeretheti?
2021. nov. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nem akarom ezt kipróbálni, de heteró férfiként simán el tudom képzelni, hogy valaki heteró férfiként erre gerjedjen. A heteróság meg homokosság nem attól függ, hogy melyik testrészedet ingerli a partnered, hopp bocs haver, ez két centivel arrébb ment, akkor te már búza vagy, felejtsd el a csajokat, vagy hogy képzeled ezt? És ha valaki kizárólag seggbe akarja dugni a nőjét, de csak a nőjét és senki mást, akkor őt semmi nem különbözteti meg egy meleg csávótól, aki meg egy másik csávót akar seggbe dugni? Ne vicceljünk már.


Heteró az, akit az ellenkező nem vonz szexuálisan, meleg az az, akit a saját neme vonz, az pedig, hogy melyik testrészüket ingerlik melyik testrészükkel vagy akármilyen segédeszközzel szex gyanánt, az egy teljesen más kérdés.

2021. nov. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sandrisbp ***** válasza:
100%
A 4-es megmondta a tutit, teljesen igaza van. A kérdező meg, ha nem képes/nem akarja megadni a pasijának azt, ami azt a legjobban izgatja, keressen magának valaki mást (már csak a sármos, jó egzisztenciájú úr érdekében is), bár ezzel a hozzáállással feltehetően csak olyat talál majd, akinek a fantáziája nem terjed a misszionárius pózon túl.
2021. nov. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy kapok hideget, meleget,de akkor most tisztázom.

Egyáltalán nincs kifogásom ellene... és a kérdés nem is arra irányult, hogy nem vagyok képes vagy nem szeretném megadni neki, de arra sem, hogy milyen egzisztenciaval rendelkezik.


Eddig még csak hasonlót sem hoztak fel nekem, pedig nem épp a misszionárius pózban merült ki a szexuális életem.

Meglepett és kíváncsi voltam a másik oldal hozzáállására, mert eddig ha valakinek ezt felhoztam volna feltartott kézzel azt mondta volna, hogy biztos hogy nem.

2021. nov. 29. 07:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pasim heteró. Mégis kijelentette, hogy egyszer kíváncsiságból szexelne egy sráccal úgy hogy ő fiú szerepben. Megjegyzem azóta is vadászok bi srácot, de hiába mert mind engem akarna :D


Amúgy meg szerintem kíváncsiság. Csak van aki kíváncsi és bejön neki, más meg nem. Te is biztos kipróáltad hogy a fenekedbe rakja a párod, vagy a mélytorkot vagy a szájba élvezést, stb. Csak van ami bejön van ami nem. Neki ez bejött. Nem kell ezért elítélni. Én így gondolom. A legjobb pasik amúgy ennél betegebb dolgokat akarnak. Voltam én nagyon szexi pasival aki női ruhába akart bújni. Másik szolgaként akart használni. Sorolhatnám mennyi fura dologgal találkoztam. Semmin se lepődök meg.

2021. nov. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!