Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pasik! Ha össze lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha össze lennétek zárva 1évre 10 másik pasival,előbb-utóbb lenne ott szex?

Figyelt kérdés
2021. dec. 10. 12:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ha valamelyik bejön és vevő rám akkor jah XD
2021. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb? Szerintem már 1 hét múlva én lennék ott a szuka :D
2021. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 passzivffi ***** válasza:
100%
Az biztos mert mindenkinek meg vannak a szükségletei nekik az élvezés nekem az élvezet, hogy szolgálhatom őket szophatom őket és meg is dughatnak nőjük lennék az biztos
2021. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Első nap atadnam magam az elvezetnek.. Egyszer élünk gyerekek tegyük ami jól esik.

Tetszene ha többen korbeallva szopatnanak felvaltva es közben dugnanak is de manapság ilyen tökös legényeket nem találni csak a duma van

2021. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát néha néha siman benne lennék :D biztos többiek is csatlakozni akarnának aztán meghalok ott :D
2022. febr. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!