Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez miért izgat fel ennyire?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért izgat fel ennyire? Volt már másnak is hasonló? 25f/bi

Figyelt kérdés

Alapjáraton csakis a nőkkel tudok elképzelni kapcsolatot, férfiakkal pedig csak teljesen érzelem mentes kapcsolatot viszont tegnap a gépemen beléptünk egyik csaj barátom tinderjébe és nézegettük a felhozatalt majd végül lett pár match és felváltva írtunk vissza a srácoknak.

A srác akinek írtam nekem teljesen bejött kinézetre viszont az a tudat izgat/izgatott fel hogy ő abban a hitben van hogy egy lánynak ír és próbál “engem” felszedni én pedig úgy flörtölök vele mintha tényleg egy csaj írna neki vissza. Eközben pedig azon is elgondolkoztam hogy amiket beszéltünk mennyire jó lenne lányként megélni és elmenni vele egy randira, majd ki tudja lehet több is alakulna.


2022. jan. 21. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

És fel is öltöznél?

Szoknya, magassarkú?

2022. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha akarod kipróbálhatjuk.
2022. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja van másoknak is hasonló - becsapva a másik felet nőknek adják ki magukat. Ne tedd, legyél korrekt.

Ha elmennél egy randira tudod mi "alakulna" - irtó ideges lenne a fickó amikor rájön hogy átb.szták. Fordított esetben te hogy reagálnál? Levelezel egy magát 20 éves csajnak kiadó személlyel és a randin kiderül hogy egy 50-es kopasz, kövér pasi?

2022. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!